Spor yapmayı sever misini? Spor yapan erkeğin/kızın amacı nedir?

Sadece sağlık için mi spor yaparsınız? yoksa güzel görünüme sahip olmak v. s için mi? Hangi spor dalıyla uğraşırsınız? Ben sporu çok seviyorum olmazsa olmazım Futbol+atletizm+fitness boş günlerim böyledir.

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ve babamin spor yapma amacı sıradan bir insan olmamak. Allah bize şans tanımış bizi yaratmış bizde bunu en iyi şekilde hayatımizi yaşamak istiyoruz. Normal sıradan bir insan gibi değilde bir ortama girdiğinde farklı olmak istiyoruz ben ve babamın spor yapma amacı bu diğer erkekleri bilemem

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başta sağlık, sonra kendimi iyi hissetmek, sectigin kıyafetlerin üzerinde digerlerine gore çok daha guzel durmasi ve onun vermis oldugu psikolojik haz, kaliteli yaşam için :) Uzun zaman voleybol oynadım, yüzmeye bayılırım, onun dışında şu anda fitness & kardiyo çalışmalari yapiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Fitness ve gym haricinde, sokakta voleybol, basketbol oynamayı da seviyorum.. hatta sitede 2 akşam da bir açık hava voleybol oynuyoruz..
    Neden spord demişsin, tabi ki sağlıklı ve zinde olmak için..

1|0
    0|0
  • ben kendimi daha sağlıklı hissediyorum ve spor yaparken çok mutlu oluyorum, günün akşamına sporum varsa o gün çok mutlu geçiyo bence yaşam tarzı spor

1|0
    0|0
  • Sağlıklı, atik ve fit bir vücuda sahip olmak ve de doğal yaşamdan kopmamak için spor şart. Normalde insanın doğasında spor var, nezaman herşeyi kolaylaştırmak zamanı kısaltmak adına teknolojinin herşeyinden faydalanmaya ve öyle devam etmeye başladık işte böyle kös kös oturan hantallaşan insanlar olmaya başladık. spor şart

1|0
    0|0
  • Hoş görünmek icin yapiyorum tabi bu sayede beslenmede duzeliyo dolayisiyla saglik icin de yapiyorum 😄

1|0
    0|0
  • Spor sağlık açısından iyi olduğu için yaparım :)
    Bir amacım yok.

1|0
    0|0
  • Herkes spor yapmalı özellikle kızoarda fitness falan cok yakısıyo bence kızlarda kas yapmalı kesinlikle

1|0
    0|0
  • spor yapmayı sevmiyorum sporla yaşıyorum çünkü:) hayat biçimdir spor zaten sporla yaşadığın sürece sağlılklıda oluyosun fizğinde güzelleşiyor yeni insanlarlada tanışıyosun hepsi bir bütün bunların:)

1|0
    0|0
  • milletin amacını bilmem hayal ettiğim bir form var onu tutturmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Evimde kendi spor odam var, plates, ağırlıklar, istasyonlar. Sağlıklı ve dinç bir hayat amaç ne olsun daha. Başkası için spor yapılmaz zaten. Şükür bunları yaparkende fiziğin sağlam oluyor :)

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar bir cok farkli bir amac icin baslamistim, simdi ise zevk icin yapiyorum.
    Body ve yuzme

1|0
    0|0
  • Her iki amaç için de spor yaparım

1|0
    0|0
  • Futbol daha da yapmam :)

1|0
    0|0
  • Sporu cok severim ve yaparim sadece saglik icin degil fit olmak icin kondisyonlu olmak bos vakitlerimi degerlendirmek gibi vs nedenlerden :)

1|0
    0|0
  • Hem sağlık hem güzel görünmek

1|0
    0|0
  • Farklı olmak için spor mu yapılır neyin kafası bu? Spor başta sağlık olmak üzere bedenine direnç esneklik kazandırmak için yapılır. Olayın sunumunda olanlar ayrı bir kafa taşıyor spor'un temelini kavrayamamışlardır.

0|0
    0|0
  • Kick box ve vücut geliştirme

1|0
    0|0
  • Severim ama erindiğim için yapamam.

1|0
    0|0
  • basket
    futbol
    fitness
    atletizm
    yüzme

çoğu şey var bende D

1|0
    0|0
  • severim çoğunlukla sağlık

1|0
    0|0
  • Saglik icin yapiyorum diyen yalan soyler. Kimse sagligi icin 100 kgun altina yatmaz. Amaç kari kiz işe

0|0
    0|0
  • spor yapan erkegın kızın amacı nedir? bunu gerçekten sordunmu

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Fitness. Taekwondo. Hem sağlık hem güzel görüntü :)

0|0
    0|0
  • Bende çok severim😀ama Yapmıyorum 😕

0|0
    0|0
  • evet çok severim özellikle yürüyüşler bisiklete binmek vs hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Sporsuz yasam b*k gibi dinc kalmak için sart

0|0
    0|0
  • Çekici geliyor

0|0
    0|0
  • Spor yapmak zinde olmak ve fit olmaktır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Karate ile ugrasiyorum.

1|0
    0|0
  • Spor yapmayı çok seviyorum sporsuz yapamam , yüzme her gün fitness'a giderim vazgeçemem.

1|0
    0|0
  • Iyi hissetmek, saglikli olmak ve guzel gorunmek icin yapiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hem sağlıklı olmak için hem de daha iyi bir görünüşe sahip olmak için spor yapıyorum 😄 pilates

0|0
    0|0
  • Olur da bir gün wonder woman yardima cagirirsa antremansiz olmayayim diye yapiyorum ben.

1|0
    0|0
  • Sporsuiz yasayamam kendimi seviyorum

1|0
    0|0
  • Atletizm.

0|0
    0|0
  • Sağlık fit bir vucut için yapıyorum

0|0
    0|0
  • Sağlık ve kendimi iyi hissetmek için yaparım :)
    Fitness ve pilates yapıyorum

0|0
    0|0
  • Güzel görunmek ve eglenmek icin. Spor yaparak eziyet cektiklerini sananlari da anliyorum.

0|0
    0|0
  • seksi bir fiziğe sahip olmak tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...