Escinselim spor salonunda kiz soyunma odasinda giyinsem sorun olurmu sizce?

Oryantel. kursuna basliyorum haftaya hocada durumumu biliyor dediki kiz tarafinda giyinirsin bende orda giyiniyorum zaten herhangi birnsorun cikmaz merak etme dedi ama ben yinede sormak istedim kizlar mesela sizde o kursta olsaniz yaninizda giyinsem utanirmiydiniz? Ama sunuda belirteyim hani pek erkeksi olmucam zaten tayt badi falan giycem kizdan bir. farkim. kalmicak yani erkek tarafinda zaten o tayti giyemem yani

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Erkek vücudu kendini her zaman belli eder. Şahsen ben yalnız giyiniyorum

0|0
    0|0
    • Yaaa ama öyle değil benimki tamam belki belli eder ama tmyle. tuysuz bakimli falan giyinememi. dersin

• Erkeklerin omuzları geniş vucut kız gibi değil ses de öyle.. Bence çok sırıtacaksın

• Kosa boyluyun ama birde sarisinim

Kızlar Ne Diyor 8

• utanmak değil de sorun çıkarırdım ne bilecem eşcinsel olduğunu belki numara yapıyorsun... güvenmem

0|0
    0|0
    • Peki anlarsan escinsel. oldugunu tamam dermisin

• hayır. git başka yerde giyin milleti strese sokma

• tabikide olur

0|0
    0|0
  • BEn olsam tepki gösterirdim

0|0
    0|0
  • Beraber giyindiğin kızların durumundan haberi olursa sorun çıkmaz ama bilmeleri lazım

0|0
    0|0
    • Himmm tayti giyince anlamazlarmimpeki

• Benim için hiç sorun olmaz bacım sayılırsın.

0|0
    0|0
    • Saol :) peki biraz daha kapatirmisin kalcani falan yoksa her kizin yaninda. nslsa öylr giyinmeye devammi edwrsin?

• ayolsun yani

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Ben sorun yapmazdım. Kızdan bir farkın yok nede olsa

0|0
    0|0
    • Aynen saol bu arada yorum icin normal. kiz gibi. davranirdim diyorsun ozaman

Yükleniyor...