Adsl şifrem değişti mi değişmedi mi anlayamadım bir bakar mısınız?

yarım saat önce internet üzerinden adsl şifremi değiştirdim değişikliği kaydetmek için oturumu tekrar acın dedı acmaya calıstım.acılmıyor.baska sitelere giriyorum kota sorgulamak için falan ne eski sifremi ne de yeni şifremi kabul ediyor.cagrı merkezini aradım kadın biz size döneriz dedi:( şimdi durum ne anlayanınız var mı_?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• hat kimin üzerindeyse telefon açıcak gerekli bilgileri vericek telefonda size bilgisayarın başın geçin şu şunu yapın dicek onlar zor arar yada ben hiç aradıklarını duymadım bizdede bi ara oldu aradık telefondakki yönlendirmeyle sorunumuzu çözmüştü, bide çok gıcık bi durum söylemeden yapamayacagım :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ekle beni diyecektim ya sen kızsın şimdi yanlış anlayacaksın zaten sorununuda tam anlatamadın mesaj olarak yaz bana

0|0
    0|0
  • Bende böyle bir şey yapmıştım ancak öyle pat diye değişmiyormuş şifre pc ile modeme takılan bir ara kablo var onunla şifre değişiyormuş gittim komşudan o kabloyu alıp zar zor değiştirmiştim müşteri hizmetlerinin yardımıyla bilgin olsun.

0|0
    0|0
  • kablosuz ağ şifreni mi değiştirdin?

0|0
    0|0
    • mevcut kablosuz ağ şifreni modemin arayüzünden görebilirsin. bilmiyorsan söyle yazalım nasıl bakacağını.

• şimdi baktım eskisi gecerli kadın yenisi demişti :)

• biz sizi ararız :P:P:P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 4440375 ara...

0|0
    0|0
Yükleniyor...