Son ses müzikle yanınızdan yavaş yavaş geçen

modifiyeli şahin ve doğan marka arabalılar bayanların ilgisini çekip onları etkiliyor mu? nedir bu façacıların egzotik hareketleri ve tavırları? özellikle lise kapısı önlerinde turluyorlar bunlara aşık olan kız var mı bu sitede? varsa nesi etkiliyor yani? böyle yapan erkek varsa da yazabilir amaç ne yani çok merak ediyorum bu trafik ayılarını

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• O kadar etkileniyorum ki, elektrik devrelerim yanıyor. Tabi önce Şahininki yanmazsa :DDD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok saçma bu tipler. kendilerini komik duruma düşürüyorlar :/

0|0
    0|0
  • seni çok etkiledikleri kesin.. liseli kızlara sormaya gerek yok sen anlat :DD

0|1
    0|0
    • buna benzer bir arabanın içinde ikitane kız gördüm biri ön koltukta diğeri arkada ön koltukta olan elini vitese koymuş bizim apaçi de elini onun üstüne koymuş öyle vites değiştiriyorlar ilgimi çekti bi sorayım dedim nedir bunun anlamı

• ben tiksiniyorum onlardan zaten bi kızın onlardan etkilenmesi için kör sağır topal olması lazım

0|0
    0|0
    • walla yanlarında gördüğüm kızlar hiç de öyle değil benim mahallede var bu tipten bi adet ne zaman görsem ayda bir farklı kız oluyor yanında ve kızlar da yani dış görünüm olarak çok da vasat değiller. bu işte arabanın etkisi mi var acep dedim :))

• İğrenç ya iğrenç.

0|0
    0|0
  • amele style

0|0
    0|0
  • Yok be ne aşkı meşki böyle dediğin gibi geçenler varya durdurup dövesim geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunu sormak bile saçma gelio bana kusura bakma da.o tipler ne öyle ya henüz tam olarak evrimleşememişler gibi

0|0
    0|0
  • ankara mamaktayım :D

şahine doğana borbet yada rc 304 jant atıp birde ekzoz takıyor liseli :D

lise önlerin barıl barıl geçiyor

insanlar arkasından küfür ediyorki sorma

kızlar bmw türü arabası olandan hoşlanır şahin doğan hikaye

0|0
    0|0
  • onu yapana ve onlardan hoşlanan insanlara diyecek birsey bulamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben kız değilim ama çok itici buluyorum öyle tipleri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...