Kendi doğum gününüzü sevgilinizle mi kutlarsınız ailenizle mi?

Sevgiliniz bir şeyler yapalım beraber geçirelim diyor ama aileniz de var bir yanda ne yapardınız?

Güncellemeler:
Ve bana sadece 10 dksını ayırdı. Oysa ben ona tırım tırım hediye aradım özene bözene yaptırdım.

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• aile + boydriend ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 2sinide idare etmen lazım . . mesela sabah 8 den 2-3 e kadar sevgili daha sonra aile olabilir veya tam tersi :) hangisine yok desen olmaz bence idare et

0|0
    0|0
  • çocukluk yıllarımı saymazsak daha hiç doğum günümü kutlamadım. Hiç sevmem öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • Doğum günümü kimseyle kutlamıyorum.. sadece 3-5 arkadaşın sosyal ağlardan görüpte attığı mesajlar oluyor.. bilmiyorum belki yanlızlıktan belkide kutlayacak birinin olmamasından açıkcası hiç düşünmedim neden kutlamıyorum diye hiç sorgulamadım..

0|0
    0|0
  • Zaten çocukluğundan beri bir çoğunu ailenle geçirmişsin muhtemelen. Sevgilinle geçir derim tabi vakti biraz verimli kullanıp iki taraftada kutlama yapabilirsin ;) dounle extension ;)

0|0
    0|0
  • Hep beraber kutlama için teklif ederim kabul etmezse başbaşa bir eğlence romantik bir gece yada yemek istiyorsa ailemi ararım anlatırım olan biteni 2 ci gün onlarla olurum herhalde ne bileyim daha yaşamadım yaşarsam o zaman bakarız

0|0
    0|0
  • doğum günü kutlamıyorum sıkıcı geliyo eskıden kutlardım ablam genelde organize ederdi ama artık saçma gelıyo bana

0|0
    0|0
  • Wlla hiç adam akıllı dogum günü kutlamadıgım için bilemiyorum :D

0|0
    0|0
  • ıkısyle de kutlamam

acıkcası ozel gunlerden rahatsızlık duyarım

0|0
    0|0
  • doğum günü kutlamayı sevmem.

0|0
    0|0
  • ailemle

0|0
    0|0
  • ailemlee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sevgilimle aramizda mesafe oldugu icin ne yazikki hic onunla kutlayamadim

o yüzden ailemde kutlarim ve arkadaslarim ile

senin sordugun sekilde olsa günün bi kismini ailemle bi kisminida sevgilimle gecirirdim :)

0|0
    0|0
  • Sevgilin ile sabah buluş onunla kutla sonra da akşam üzeri ailenle birlikte ol.

0|0
    0|0
  • ayrı ayrı her iksiylede kutlarım önce ailemle sonrada hayatımın anlamıyla çok özel bi gün hep beraber geçircez tüm günü...

0|0
    0|0
  • kutlamıyorum gerekli değil

0|0
    0|0
  • Sabah sevgilimle akşam ailemle olurum.

0|0
    0|0
  • Beni kendime sakladım..

0|1
    0|0
  • Günün belli bir saatinde ailemle kutlarım, belli bir saatinde de sevgilimle.

0|0
    0|0
  • Koca 24 saat neyinize yetmiyor.. :)

0|0
    0|0
  • her ikisiyle de kutlarım bıldırcın

0|0
    0|0
  • Oglen sevgilimle aksam ailemle :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...