Yeni keşfettiğiniz ve çok sevdiğiniz en son şarkı hangisi?

Yeni keşfettiğiniz ve çok sevdiğiniz en son şarkı hangisi?

Orda-burda duydunuz, tesadüfen buldunuz, 3 senedir arıyordunuz, yeni buldunuz vs vs

?

Güncellemeler:
Dün buldum bunu: link

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• link Tabancamun sapuni gülle donatacagum gülle donatacagum alacagum baska yar sevecegum baska yar seni catlatacagum seni catlatacagumm

link Basin öne egilmesin aldirma gönül aldirmaa agladigin duyulmasinnn aldirma gönül aldirmaa...

link Siagaramin dumanina sarsam saklasam seniiii gitme gitme gittigin yollardan dönülmez geri gitme gitme el olursun sevdigim incitir beniiii

link Birde cana can katan o sevdan olmassaaa Ahhh bu hayat cekilmezzz ahh bu cile cekilmezz sen olmasan canimm ahh bu cile cekilmezz

link Akdenizz aksamlari bir baska oluyorrr

Ve tabiikideeee

link Makaram sari baglarrrr loyy kiz söyler gelin aglarrr niye ben ölmüsmüyem loyy asyam karalar baglarrrr :)))

Yeni tanimiorum ama yeni tanior gibi aklima takilmislarrr...)))

0|2
    1|0
    • "Orda-burda duydunuz, tesadüfen buldunuz, 3 senedir arıyordunuz, yeni buldunuz vs vs"

Pardon bu yorumu görmemistim özür ben bu aralar söylemeyi yeni kesfettigim diye algiladim...

Tekrar cevapliorum yeni kesfettigim link Bu... Sigaramin dumanina sarsam saklasam seni... Eskiymis ama ben yeni kesfettim

• Hahahaha off utandim-.-

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 14

• 1|3
    1|0
  • Son zamanlarda oynadığım en güzel oyun olan Bastion'ın ending theme

Setting Sail,Coming Home link

Bir de çok eskilerden bir şarkı vardı,şarkıda bir kısım aklımda kalmış sadece.Bu kısmın rap şarkısında bir bölüm olduğunu öğrenip hayallerimin yıkılmışlığı vardır.Prince Igor operaymış onu da öğrenmiş oldum Sevdiğim kısım

Sissel-Prince Igor link

1|1
    1|0
  • Şunu şimdiye kadar bilmemek sanırım benim ayıbım lakin bayıldım bayıldım!.. link

0|1
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Grup Karmate - Basundaki Cemberun mükemmel bi karadeniz türküsü bittim bu parçaya link atıcam ama seviyem 4 olmadığından daha atamıyorum :(

0|1
    1|0
  • Yeni bir şarkı değil ama cover. Baya beğendim. link

0|1
    1|0
  • Çok eskiden (20 yıl falan) dinlerdim o kadar süredir dinlemiyordum. Geçende youtube'da buldum. Bu hafta onu dinledim.

link

0|0
    1|0
  • Gökhan Kırdar - Aşkın Olmasa: link

0|0
    1|0
  • Şansıma bir cafede denk geldi. Çok fena sardım. Devamlı dinliyorum.

Negrita - Radiyor Conga

0|0
    1|0
  • Özledik, nerelerdesin be Disco reis :((

link

0|0
    0|0
  • gecelerimin şarkısı..

link

0|0
    1|0
  • metallica - remember tomorrow (iron maiden cover)

0|0
    0|0
  • Zaz

-je veux-

0|0
    1|0
  • burhan çaçan-la bamba şaka değil ciddiyim

0|0
    1|0
Yükleniyor...