Olağanüstü yeteneği olan var mı?

Soru saçma gelebilir ama son zamanlarda telekinezi metafizik astralseyahat gibi konularla ilgilenenlerin sayısı baya artıı bu konuyla ilgilenip başarıya ulaşanlar varmı aramızda.?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dağ bisikleti ile 71 hıza çıktığım... Normalde Dağ bisikleti ile dişli lastikle 55 km geçmek bile zordur. Ama arkdan da dönen herşeye takılan 7-8 köpek olunca yeni bir yetenek sahibi oluyorsun...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hem tv izliyorum hem cevap yazıyorum hem kardeşime cevap veriyorum hem de onu dinliyorum olağan üstüyüm ben

0|0
    0|0
  • Çok acayip bir şekilde bu aralar bir insanın yapması istediği şeyi düşünüp istiyorum söylemeden o insan o şeyi yapıyor. Yeni keşfettim ama çok eğlenceli :D

0|0
    0|0
  • bir elimle burnumu tutup öteki kolumu ikiye katlayıp dirseğimden başlayıp tüm kolumu iki kat şeklinde öteki kolumdan içeri sokabiliyorum

0|0
    0|0
  • Hemcinsime göre şeyedim. Motor sürmek, balık tutmak,karikatür çizmek(amatörde takılı). Ne bilyim. Zekat vermek, kelime-i şehadet getirmek, yerlere çöp atmamak, arabayı park etmek, geri geri gidebilmek, oruç tutmak.

Alın beni burdan.

0|0
    1|3
    • dinle dalga geçmeyin ne pis insanlarsınız siz ya

• Yerlere çöp atmamak yazmışım.İyi oku.İçin fesat. Dinle dalga geçecek ironı uyelerden eğilim.

• yani öyle bi izlenim veriyosun onu söyleyim atmamak veya atmamak mesele değil senin iki aktiviteyi bi kefeye koyman saçma

• bi yeteneğim yok ama hafta sonu annem aniden misafir gelicekmiş deyince normalde yarım saatimi alan topaarlama işini 5 dk yapabiliyorm :DD

0|0
    0|0
  • ruyalarimi kontrol edebiliyorum.

0|0
    0|0
    • bende özeliklede tv yi açık bırakıp yatınca:))

• büyünce geçer hele bi ergenligi atlat sivilcelerin geçsin tamamdır senin iş:)

• hadi ordan:)

• ishalken osurabiliyorum

0|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • hem msne yazıyorum hem buraya bakıyorum hem kitap okuyorum hem gofret yiyom buda bi yetenek :)

0|0
    0|0
    • yani bunların hepsini tuvalettte yapabilseydin ozaman yeteneksin derdim:)

• Merhaba! Şu anda bir Medyumla konuşuyorsun.

adından anlaşılacağı gibi heperaktif ve sevimli kişiliğin var, bu durumdan şunu çıkarıyorum ki şu anda yakınındaki kişiler ölmeyecek fakat sana olan ilgileri azalacak.

Sen ise; 04.08.2018'de öleceksin hazırlıklarını yavaştan yap. Nasıl öleceğin hakkında, kalp krizi olarak tahmin yürütüyorum.

Sevgilerimle..

0|0
    1|1
    • Allahdan başkası gaybı bilemez doğrusu eğlenceliydin ama pek sevimli bi olmadı bunu kaldıran olur kaldıramayan olur dikkati hareket et

• gülelimm bari haha

• ne mallar var demi ya yani bunu zayıf bi insana yapsan depresyona bile girebilir neyseki senin salak oldunun çok iyi farkındayım da problem yok

• Evet ilgim var.Uğraştım Astral seyahetle ama olmadı.Yoğunlaşmak çok önemli

En iyisi bu konularla ilgili kitapları su gibi içmek gerek.

0|0
    0|0
    • yani astral seyahat değil ama telekinezi yapıyorum çokta basit öğrendim ama herkesde kolay olmaya biliyor

• Nasıl bir sinerji.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bira içerken geğirebiliyorum. Yeterince metafiziksel bence.

0|0
    0|1
  • var olmazmı bırak insanı düya üstü bir yetenek hemde.

0|1
    0|0
  • Halısahada kornerden gol attım. Top kimseye değmedi hem de. Daha ne olsum mk.

0|1
    0|0
  • benim yok ne yazı kki

0|1
    0|0
  • Ben geçen sene biraz ilgilenmiştim 1 hafta kadar bir süre psi-whell ve psi-ball tekniklerini yapmayı başarmıştım fakat daha sonra zamanım olmadığından öylece kaldı.

0|0
    0|0
  • çay içip buraya yazabiliyorum.benim için büyük yetenek bu. olmanmı.

0|0
    0|1
  • şu anki yaptıklarımız bile olağan üstü bişey değil mi ?

0|0
    0|0
  • Bardak kaldırıyorum... link

1|0
    0|2
  • iki kolumu yanlara açıp ayakta durabiliyorum ben..

0|0
    0|1
Yükleniyor...