Siz olsanız aşkınız için üniversiteyi bırakır mydınız?

aşkınız için üniversiteyi bırakır mydınız onun sehrnde okumak için tekrar hazrlanır mıydınz

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalığın karekökündeki ışığı görmüşsün. Öyle birşey yok, düzgünce okulunu bitir bence, ayrıca tabiki burda ayrım yok herşey imkan dahilinde ama çok gelinmesi gidilmesi gerekiyorsa bu fedakarlığı erkek yapsın. Ayrıca erkek bile olsa genede bu vakit kaybını ileride o sevgilinin kulaklarını çınlata çınlata anarsın. Düşün okulu bıraktın tekrar hazırlandın ve şuanki bölümünden daha kötü bir bölüm kazandın ve gittin yanına. Mevcut düzenini bıraktın tekrar masraf ettin en önemlisi senelerini yaktın ve ayrıldınız. O şehirde yaşa ondan sonra yada oku okuyabilirsen. Akıllı ol doğru yol belli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• asla. yaşam çizgimi aşk meşk için asla bozmam. sağlıklı güçlü yaşamı olmayan birinin aşkından ne olur. idealleri olmayan, aşk için istikbal programını bozan insan mantıksız bir insandır. bunun aşkına da güvenilmez. tutarsız bir yaşam sürer. duygulala değil akılla yaşam sürer

0|0
    0|0
  • çok büyük bir hata olur ama zamanı gelince bu hatanın farkına varılır

duyguları insanı bazen çok onemli yerlere gotürüyor yapmam dediğin bir çok seyi yaptırıyor

ama hata tabi ki

0|0
    0|0
  • tahmınım yasın 19 20 ve bu yaslarda hayat bıraz toz pembedır.tecrubelerle ınsan hayatı ogrenır lakın senın bu hataya dusmenı ıstemem.ask ınsanın gozunu kor eden bır perdedır ve ınsana yanlıs adımlar attırır.universıte sınavına bır kere hazırlanırsan 1 yılını degıl 2 yılını kaybedersın

0|0
    0|0
    • ama çok seviyorum :(

• bır ınsan ıcın ödün vermemek gerektiğini bıraz buyunce anlayacaksın.yıne de kendı dogrularınla hareket et..

• öyle bir saçmalık yapmam mesafeler aşkta sorun olmamalı

0|1
    0|0
  • erkek yaparda kız yapmaz yapmada zaten ama istedin bölümü tutturamamışsındır hem istedin bölüme hemde maniyanın şehri için yapabilirsin tabi

0|0
    0|0
  • eğitim hayatı önemli

aşkta önemli aslında birşekilde 2 sini bir arada yürütebilirim.

eşiminde öyle durumu olsa hatta olmaz ben okumayacam derse bile zorla okuturum.

benim kapımda görmesin kötü birşey yeterki içinde uhte olanı yaşasın anlasın öğrensin gitsin görsün eğlensin.

0|0
    0|0
  • kızxlar hıc bır zaman gelecek takıntıları oldugu ıcın ask hıc bır zaman secmezler onlar ıcın para vardır

0|1
    0|0
  • Gerçekten seviyorsak birbirimizi yapardım

0|0
    0|0
  • Hmmmm :) Tabikide birakmazdim. Soyle dusun su anda ayri sehirlerdesiniz anladigim kadariyla eger ayni sehirde olsaydiniz derslere yogunluk veremezdin onunla ilgilenmekten ancak su anda bulustugunuzda ne bileyim daha bi ozlem daha bi tutku anladin mi

0|0
    0|0
  • Hayır kelimesi basit kalır asla

0|1
    0|0
  • yok o kadar degil ikisini devam ettiririm

0|0
    0|0
  • Bırakmazdım. Beyin bedava diye biliyordum, artık paralı mı olmuş?

1|0
    0|0
  • Ben olsam sırf aynı şehirde okumak için bir yılımı heba etmezdim...

0|1
    0|2
  • hayırtabi ki

0|0
    0|0
  • hayır o kadarda degil

0|0
    0|0
  • Onu ne kadar sevdiğime bağlı.Eğer çok seviyorsam neden olmasın kı!

0|0
    0|0
  • hayır .

0|0
    0|0
  • tabıkı de hayır

0|0
    0|0
  • ben bilmemde bir tanıdığım vardı. çocuk odtüyü bıraktı itüye geçti valla kız için sonrada ayrıldı:))

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyorsamm yapardımm

0|0
    0|0
  • hayır bırakmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O benim için Şehir değiştirmeyi göze almıyorsa Ben neden eğitimimi bırakayım... Çok seviyorsa o gelsin..

0|2
    0|0
    • Peki ya onun bölümü çok çok iyi ve bırakılmayacak gibiyse? :))

• Galatasaray iktisad ile sütçü imam su ürünleri bir mi yani şimdi :D

• Eğitim Alınan her yer kıymetlidir... Bu bir insanın geleceğiyle oynamaktır bu... Zamanında isteyerek seçmiş olduğum yeri bir gün biri gelip istiyor diye vaz geçemem .. Ben okumak için Ailemden uzak kalmışım sen ne diyorsun bunun yanında Aşk neki :)

• yok daha neler o paşam gelsin şehrime

0|1
    0|0
  • tabikide hayır o kadar çok okumak istiyosam ek olarak çalşrdım 10 saat uyuyosam 7 saat uyurdum o 3 saattede derslere çalşrdm olduğu kadar yani örnek olarak söylüyorm ki yorucu bişey ayrıca kazanamama şansın var kendini yakma şansın var sevgilinin seni bırakma ihtimali var varda var yakma kendini

0|0
    0|0
  • öyle bir hata yapma pişmanlıkların çok olur canım

0|0
    0|0
    • ya söyle bise okumayı çok seviyorum ama 4 yıllık ilişkm var önce çok gtme ne olur dedi sonra yazdm gttm vicdan azabı çekıyorum onu bıraktıma

• seviyorsa seni zaten bırakmaz. geleceğini heba edersin. yine tatillerde buluşursunuz gelir yanına isterse

• Tabiki de hayır .

0|0
    0|0
  • yapmazdım beklesin o da 3-4 yıl bekleyemiyor mu

0|0
    0|0
  • bırakmadım ama tek tercih onun yanını yazmıştım ve tuttu çok mutluyum iyi ki böyle yapmışım

0|0
    0|0
  • yok daha neler , akıllı olun akıllı !

0|0
    0|0
Yükleniyor...