Kediler neden yalar?

kedılerım ne zaman onları sevmeye kalksam patılerıyle elımı tutup yalamaya baslıyorlae ... çıplak ayak ile dışarı çıksam hemen ayaklarımı yalamaya başlarlar... kedılerın bu yalama ıstedıgı nedır hayvansever uyecıkler <3 :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Harçlığa ihtiyaçları vardır , ne de olsa mart geliyor nakit falan lazım olabilir.

0|0
    0|0
    • hahaha daha bır kac aylık bunlar abısı :D

• Şaka bir yana, kedi ya kendisini yalar ya da yavrusunu, amaç temizlik . Büyük ihtimalle hoşuna giden bir şey olarak sana bunu gösteriyor ve bir çeşit ilgi bekliyor, ısırması da gerçek ısırma değil kardeş kedi oyunudur.

Eğer bunlar da sebep çıkmazsa , o zaman kork çünki seni iri bir biftek ile karıştırıyordur :)

• olabılır tesekkur ederım aydınlatıcı bılgılerınz ıcın .. yalnız bır tanesı cok acımasız dırek uzerıme atlıyor dısının battıgı yer varsa acımadan kopartırcasına ısırıyor :D

• temizlenme içgüdüsü herzaman kendisini yalarlar :)

0|0
    0|0
    • ya benı kırlımı buluyorlar acaba pekı yaladıktan sonra ısırmaları :D

• hayır seni kirli yada temiz bulduklarından değil doğaları gereği öyleler :)

• Bunun temel nedeni annesinden doğduğunda gördüğü sevgi ve şevkattir. kediniz sizi epey seviyor olmalı ama büyüdüğünde bu tırnaklanmaya sebep olabilir dikkatli olunuz. :)

0|0
    0|0
    • hehe sımdıden ısırmaya basladılar hıc acımadan tırnaklarını bıle gecırıyorlar tabı karınlarını doyuracagım zaman enerjılerı fazla gelıyor :D

• hahaha.. olur valla hepsi olmasada ufaklıklardan birini alabilirim :D senin içinde uygunsa özelden konuşalım ?

• yalamayı seviyorlar

0|0
    0|0
  • temizliyor işte

0|0
    0|0
  • Banyo gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • temizlik banyo

0|0
    0|0
  • Kedilerin ve hayvanların yalama isteği, temizlenmekten gelir. Kediler özellikle dilleri hemen hemen nerdeyse bakteri barındırmaz ve temizleyici özelliği vardır. Bu yüzden dolayı sevdikleri canlıları yada kendilerini devamlı yalarlar. Ve sevdiği canlıları yalar bu basit sevgili üyecik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eve geldiğimde oturuyorum kedim hemen kucağıma cıkıp boynuma sarılıyor. bazen boynumu yalıyor bazense sadece sarılıp orada uyuyakalıyor bana zaten aşırı düşkün bensiz uyumuyor hiçbirzaman.1.5 yasında erkek siyam besliyorum ve bazen poşet yiyor kedim veteriner eğer kendi pisliğinide yiyorsa vitamin eksikliğidir dedi ki yemiyor ya da eve gelen misafirlerdeb hoşanmıyordur dedi. pek misafirde gelmiyor fakat erkeklerden haz almıyor. konu hakkında bilgisi olan espiriye vurmadan görüşünü yazabilir mi rica etsem?

0|0
    0|0
  • bu kediler normal değil :))

0|0
    0|0
    • cok tatlılar ıstersen hedıye edebılırım :D

• hadıya bana aksıne cok sadık geldıler :D gedıler mı bır kere gıt desende kovsanda gıtmıyorlar :D

• işlerini biliyorlar karın doycak nasılsa :D

• Bilmiyiz ki onlara sormak lazım nasıl bir fetişist duygular içindeler...

0|0
    0|0
  • Temizlik yapıyor, yalaması seni sahiplenme göstergesidir. :) Yalamazsa kork.

0|0
    0|0
    • hahah yalaması dogal ya ısırmaları bende dıslerı bassın dıye yumusattıklarını dusunmustum O.o

Yükleniyor...