Aklıma takıldı neden koşu bandında koşarken su içilmez?

Bu süre boyunca yani koşarken su içilmemesi gerekiyormuş sebebi nedir ben her zaman 2 litre su içerek tamamlıyorum koşumu.

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle yanlış bir duyum almışın bu tamamen bir şehir efsanesidir bir defada çok fazla su içmememiz gerekmektedir. Azar azar ve sık sık su içmeniz, vücudunuzun suyu çok daha verimli bir şekilde kullanmasına olanak sağlar. Hızlı bir şekilde tek seferde bir pet şişenin yarısını gibi içmenin zararı ise böbrekleri hızlı calıştırıp suyun vucuddan daha tabiri caizse girmeden atılmasına sebep oluyor ve bir diger önemli konuda süt içimi sporcuların bir cogu süt içerek vucudun belirli bölgelerinde yağlanma yaşıyorlar bunada dikkat edilmeli

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Koşu bandı vücudundaki yağı ve suyu yakmak içindir. Zaten vücudundaki suyu terle atıyorsun, neden üstüne bir daha su ekleyip emeklerini boşa çıkarasın?

0|0
    0|0
  • Öyle bir saçmalık olamaz ben amatör Kulüpte basketbol oynuyorum. Doktorum antrenman sırasında en az 1 litre su içmemi öneriyor. Ağzı olan Konuşuyor. Koşu yapmaktaki amaç vücuttaki yağları yakmaktır. Bunu yapmak içinde vücut suya ihtiyaç duyar, sen koşarken ter yoluyla vücudundaki suyun bir kısmını atıyorsun ve Vücutta su açığı ortaya çıkıyor. Antrenman sırasında bol su tüket ve antrenmandan 30 dk önce yeşil çay ve sonrasında protein tüket.😉

0|0
    0|0
  • kim diyorsa seni kandırmış tüm spor salonlarında koşu bantlarının suluk koyma yerleri var

0|0
    0|0
    • Hayır gerçekten araştırdığım her yerde bu yazıyordu ne bileyim

• Anladım, teşekkürler

• Bizde koşu bandı var ara sıra kullanıyorum ve 1,5 lt su tüketiyorum. Kim demiş bunu?

0|0
    0|0
  • yalan diyorlar, maratoncular filan icmezdi yoksa kosarken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tıkar derler

0|0
    0|0
  • ben de içiyorum :/ sebebi neymiş cidden :/

0|0
    0|0
  • ben yürürken dahi su içemiyorum koşarken nasıl içeyim olacak iş değil

0|0
    0|0
  • ani nefes alis verisler oldugu icin kan basincini dusurup, suyun nefes borusuna ya da akcigere kacmasina sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • Gaz yapar dalağın şişer.. Midene kramp girer

0|0
    0|0
  • Koşarken boğazına kaçar ölürsün diye.

0|0
    0|0
  • su dökülür diye herhalde :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...