Sevgililer gününde hoşlandığın kıza hediye alınır mı?

Sevgililer gününde şehirleriniz bile farklı ama hoşandığınız bir kız var. internetten ve telefondan görüşüyorsunuz. Kızla evlilik düşünüyorsunuz ve kızın bundan haberi var zamana bırakalım diyor.. Sevgili bile sayılmayız.. Ama 14 şubatın güzelliğinide kendinize ve ona yaşatmak istiyorsunuz.. Hediye alınırmı yada başka bişeymi yapılır.. Emin değilim?.. Sizce? 14 şubat sadece bir bahanedir bilginiz olsun :)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kızla ewlılık dusunuyorsun ve kızın haberı var zamana bırakalım dıyo- e sevglı gbı bısey sayılırsınız al yanı ne kaybetceksnkı :))

0|0
    0|0
    • Pek sanmıyorum sayılırmıyız kız benden pek hoşlanamadı ama arkadaş olarak konuşuyoruz şuanda..

• Bu tip şeylerden pek etkilenebilecek birine benzemiyorki :S ... ama teşekkür ederim ilgin için..

• ozaman akısına bırak :) rca edrm

Kızlar Ne Diyor 1

• neden olmasın belki bu yolla hoşlandığını söyler işi ilerletirsin ki kızlar hoş süprizlerden hoşlanır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim de boşanmayı düşündüğüm bir platonik aşkım var. sevgililer gününde dava açsam ayıp olur mu? sevgili bile değiliz haberi yok zaten hani platonik.

kafam karıştı biraz düşüneyim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...