Evlilik konusunda takıntısı olan var mı benim gibi?

düşünsenize bi anda hayatını değişiyo hiç tanımadığınız insanlarla akraba oluyosunuzevinize geliyorlar zoraki muhabbetler ikramlar vs tanımadığınız biri anneniz babanız oluyor..bekarken yaptığınız şeyleri yapamıyorsunuz kısıtlamalar kıskanmalar tartışmalar vs her gün yemek pisrme zorunluluğunuz ben hazır bişeyi bile önüme getirmeye üşeniyorum ki çoğu zaman geçistriyorum ama evli olunca öyle öyle olmayacak ki yeri gelicek yaptığınz yemeği beğenmeyecek ben çalışıyorum sen yemek yapmayı bile beceremiyorsun diyecek çoğu zaman gururunuz kırılacak ama susacaksınız istemeyerek..gece olup yatağınza yattığınız da sadece uyumayacak sevişmek isteyecek ve siz basınıda ağrıyo canınız da istemio olsa gönlünü hoş etmek için sevişeceksiniz...yani anlıyacağınız zor bu işler iyi düşünmek gerekiyo geç olsunda güç olmasın...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum evlenmeden önce bende çok düşünürdüm nasıl olucak bu işler diye fakat severek evlenirsen eşin uyumlu ve anlayışlı biri ise evinde genelde mutluluk olur aşk olur sorun olmaz demiyorum ama olsada halolur.Yeni insanlar tanımak iyidir güzeldir fakat senin uyumun ve karşı tarafın anlayışı sayesinde geçim olucaktır.İyi düşün iyi olsun canım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• o saydığın kısımlar gerçekten bana da çok garip geliyor. özellikle "hıc tanımadıgınız ınsanlarla akraba oluyosunuzevınıze gelıyorlar zorakı muhabbetler ıkramlar vs tanımadıgınız bırı annenız babanız oluyor.."

kısmı

ama ne yaparsın paket olarak geliyorlar, yapacak birşey yok

1|0
    0|0
  • anlaşılan evliligin ıyı ve kötü taraflarını dusunmussunuz sanırım pek ıyı tarafı yok maglesef kadınların sorumlulugu fazla yemek bulasık ütü temizlik çoluk çocuk say say bıtmez varmı tavsıyen

0|0
    1|0
  • Cevap basit evlenmemelisin yoksa başkasının hayatınıda mahfetme

0|0
    0|0
  • öyle evde oturmayı düşünen kızla zaten evlenilmez...gerçi hiç bi kızla evlenilmezde..sadece ev işi muhabbeti yapacak kızdan uzak duracaksın...

0|0
    0|0
  • bu kadar dusunursen turşunu kuracaklar .

0|0
    0|0
  • bu site bugün çok farklı göründü gözüme cidden. takdir ettim doğrusu...

0|0
    0|0
  • Yaşın küçük belli ki zamanla düzelir merak etme

0|0
    0|0
  • evlilik iyidir...ailedir mutluluktur sorumluluk almaktır...evlilik akıllı insanların işidir...

0|0
    0|0
  • bu vakitten sonra evlenmem..

tren kaçtı...

peşine de düşemem.

nokta...

0|0
    0|0
  • asıl sorun evlenme değil,evlenilececek olan doğru insanı bulabilmektir..

0|0
    0|0
  • hiç takıntım yok ama ateşten gömleği giydiğimde yanımda olacak kız da yok

0|0
    0|0
  • Sıkıntı büyük sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende bazen böyle düşünüyorum ama yanlızlık ALLAH a mahsus:( düsünsene 21 yasındasın(farzedelim)21 yıldır anne ve babanla yasıyosun ama bıgun gelıyo onlardan ayrılıyosn we yenı bır duzen kuruyorsun.19 yıldır hıc tanımadıgın bırıyle bı ewı paylasıyosun.nısanlıyken sevgılıyken her ne kadar huyları ogrenılse de evlılıkte farklı olur.gece uyuma stılı vs.. senı cok ıyı anlıyorum:(

1|0
    0|0
  • bende bu konuda biraz takıntılıyım sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...