Bir kadınla bir erkek nasıl bir ömür boyu birlikte yaşar?

Bir kadinla erkek nasil bir omur boyu yasar ayni evde kalir evlendiklerinde yani sıkılmazlar mı bence riskli bir durum

Güncellemeler:
Ben yasamasinlar demiyorum sadece umudum yok

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi olmalı dikkat et aşk demiyorum .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bugüne kadar bu sitede görüp de hiçbir fikir yürütemediğim ilk soru bu oldu. yaşamadan bilemeyeceğiz galiba.

1|0
    0|0
  • asla sıkılmazlar. birbirlerine herşeyi anlatırlar, herşeyi yaparlar çekinmeden. birde çocukları olunca ne mutlu onlara...

1|0
    0|0
  • asla sonsuza dek sürecek bir ilişki yoktu.illa ki bir zaman gelecek sıkılacaklardır.heyecanı biten ilişkiden sonra erkeğin/kadının gözü dışarıya kayacaktır.bir aldatma veya başka bişey olacaktır.sonuç olarak kimse birbiriyle sonsuza dek birlikte olamaz.ha birbirlerine aşıkken,daha aşkları altın çağını yaşıyorken ölürse biri,bu severken öldü gibisinden şeyler olur.bu ayrı bi şey ama yaşasaydı ne olurdu ? yine eninde sonunda bi ayrılık gerçekleşirdi..

0|0
    0|0
  • tabiki sıkılıyo tabiki risk var.Evlilikte uyum anlayış ılduktan sonra insan sıkuntılarınıda atar.Hergün mükemmel geçmiyor ama yaşam bu.

0|0
    0|0
  • İlk önce arada sevgi bağlılık olacak. Monoton bir hayat çekilmez zaten. Arada küçük süprizler, heyecanlar lazım. Zaten eğlence, özel günler derken bide çocuk oldumu bambaşka bi durum oluyor...

Bunlara takılırsan zevk alamazsın hayattan zamanın akışına bırak daha mutlu olursun :)

0|0
    0|2
  • hayır sıkılmazlar. sevgi devam eder...aşk bitsede...

0|0
    0|0
  • umudun yoksa kımseyle evlılık hayalı falan da kurma yazık diğer adamın hayatını yıkma

0|0
    0|0
  • SACMALAMA :D

0|0
    0|0
  • Hayırlısı yahu

0|0
    0|0
  • ne yani boşanıp boşanıp başkalarına mı gitsin insanlar.bal gibide yaşarlar tabi adam gibi adamsalar.

0|0
    0|0
  • cok eslilikten yanasın sakın evlenme

0|0
    0|0
  • senin annen ve baban nasıl yaşadılarsa

0|0
    0|0
  • sıkılırsam yaza bi antalyaya gider rusları ziyaret ederim sorun yok:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgi ve saygiyi korudukca bi ömür boyu birlikte yasayabilirler

0|0
    0|0
  • Yoo niye sıkılayım ki insan diğer yarisindan sevdigi kisiden sıkılır mi hiç?

Hem çoluk çocukta olur zaten onlardan da sıkılırsan bir sorun var demektir

0|0
    0|0
  • Ömür boyu eve hapsolmazlarsa Allah kerim.

0|0
    0|0
  • dur bidaka dedeme sormam lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...