Mehmet Ali Birand Hayatını kaybetti... Ne düşünüyorsunuz?

Az önce kanal d canlı yayın yaptı arkadaşlar... sevenlerinin başı sağolsun...

0|0
22|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Arkadaşlar bende çok sevmezdim ama bir ölünün arkasından konuşuyosunuz yaptığı hataları dile dökmenin sırası değil.Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın

2|2
    0|0
    • Çok sayıda asker ve sivil vatandaşın canına kıyanlar gebertilince de böyle mi düşünüyorsun?

• Bunları senden öğrencek değilim.atıyosun saçma sapan bi laf sonra biraz yaşın ilerlesin diyosun.onca insanın arasından benim lafımmı battı sana?hangi ölünün arkasından nasıl davranıcagımı çok iyi biliyorum.benim büyüyüp anlamaya değil senin insanları tanımadan önce yargılamamayı öğrenmeyi ihtiyacın var.ahkamını başkasına kes kaybol şimdi

• Allah mekanını cennet eylesin. Erken gitti

Ama nasıl bir milletiz biz anlamıyorum ki adam ölmüş facebook'ta görüyorum ki bazıları bu dünyada olmadı ama öbür dünyada çekicek falan filan.

Siz kim oluyorsunuz da adamın aleyhine konuşuyorsunuz kardeşim herkesin kendine ne yaptıysa kendine yapıyo sonuçta ha anlamadığımda adamın ne yaptığı..

Gayet açıksözlü düzgün bir adamdı o öyle anarım ben onu

1|0
    0|0
  • yok artık daha dün haberlerde izlediydik

1|0
    0|1
  • Allah rahmet eylesin ben sevmeyeninin bu kadar çok olduğunu bilmiyordum sempatik gelirdi severdim dinlerdm izlerdm. ölünün ardından konuşulmasını doğru bulmuyorum

1|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, haber sunarken güldüren sempatik bir insandı. Görüşlerini açıkça dile getirmekten kaçınmamış olması onu yargılamak için kimseye hak vermez, hele ki vefatından sonra. Sevenlerine yaradan sabır versin.

0|0
    0|0
  • Ölen kişi kim olursa olsun iyiki ölmüş diyemeyiz Allah rahmet eylesin...

1|0
    0|1
  • üstelik basit bir ameliyatla hayatını kaybetti. yıllardır ana haberde izlerdik kendisini. Allah rahmet eylesin. sonuçta o da bir insandı yanlışıyla doğrusuyla...

1|0
    0|0
  • bu adam apo ile aynı masaya oturmuş insan ama oda insan nede olsa allah rahmet eylesin

0|2
    3|1
    • adam gazeteci röportaj yapıyor, bu onunla aynı fikirde olduğunu mu gösterir bu yoksa insanların merak ettiği şeyleri insanlara ulaştırmaya çalışmasını mı

• Adamın mesleği bu. Gazetecilik. Gazeteci ne yapar? Herkese eşit davranır (adil değil adillikle eşitlik ayrı şeydir ). Adam tabi ki de röportaj yapıcak. Asıl senin burada Mehmet Ali Birand'ı böyle bir şey ile eleştirmen suç

• bu cevabı yazdıktan sonra zaten araştırdım. farklı görüşlerle konuştum.yanlış bi bakış açısı olmuş. dediğiniz gibi mesleği bu adamın.

• Yaa o son konuşmalarını falan izledim ağlıcaktım nerdeyse ya 72 yaşındaydı ama neşe ve hayat dolu bi adamdı Allah rahmet eylesin :(

1|0
    0|1
  • Bende cok uzuldum :(( Allah rahmet eylesin

0|1
    0|2
  • ne düşüneyim allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Ciddi şoktayım,ben daha önce ölürüm diye tahmin ediyordum.

0|1
    0|0
  • Alla allah allah rahmet eylesn aciklama yapildimi sapasaglam adamdi ya cok uzuldum

0|0
    0|1
  • Allah taksiratını affetsin.

0|1
    0|1
  • ıııı ııııııı ııııııııı deyişini özlicez :(

0|0
    0|0
  • Aynen çok üzüldüm, bir can gitti sonuçta..

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin.Üzüldüm cidden ya,hic aklima gelmezdi la.

0|0
    0|1
  • ablam çok üzüldüğünü söyledi bende aynen şu cevabı verdim'hepimizin gidiceği yer aynı sen kendine üzül kimbilir nasıl ölücen' adam çok acı çekmeden ölmüş bir insan çok acı çekmeden ölüyorsa üzülmem allah rahmet eylesin der geçerim

0|0
    0|0
  • Evet paylasim sitelerinde de bir suru yorumlar yapilmis.Bana kalirsa bir insani sevmeseniz bile en azindan arkasindan,olusune saygi gosterilmeli. Gecmiste yaptiklarini, dogru bulmasalar bile olunun ardindan oyle hakaretlerde bulunmalarini gerektirmz bu. Sonucta hic kimse sucsuz, masum melek degil, herkesin kendine gore buyuk-kucuk hatalari olmustur. Ve bu hatalarin nasil olsa hesabi sorulacaktir elbet..Zaten musluman olan Allah rahmet eylesin der gecer. Kitabimizda bile oluye sevinenin evinden olu, olumcul hastalik cikar diyor...Bu yuzden herkese sevenine-sevmeyenine bile, rahmet dilemek yakinlarina da sabir dilemek duser diye dusunuyorm.

0|1
    0|0
  • Bütün ölülerimizn vede mehmet ali b.ın ruhuna fatiha okuyalım lütfen arkadaşlar ALLAH RIZASI İÇİN... bizde birgün ölecez bizede okuyanlar dua ednler olsun dimi...

1|1
    0|2
  • ee ettiğin b ulcak artık , dinle o kadar konusutn yakılmak isterim dine ne derdin , bakalım ne derler orda... inş. ,imanı kurtarmıstır

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• siyasi görüşünü falan bilmemde tv de komikti ya ama bizler neden ölülere üzülüyoruz ya asıl hayat öldükten sonra nede olsa hani biz sabahları rüya görüp kalkıyoruzya oraya gidincede öyle olacak diye biliyorum değer olarak

(sözüm meclisten dışarı ateist yada farklı kardeşlerimiz varsa üzülebilirler :D)

0|0
    0|0
  • Yaptıklarından dolayı kesinlikle üzülmedim ama bu sevindiğim anlamına da gelmez. Sonuçta o da bir baba ve bir ailesi var.

1|2
    0|0
  • pek üzülmedim malum sebeplerden dolayı.

0|2
    0|1
  • düşünmüyorum. bana ölmedi ya. biri gider biri gelir. ama iyi bi düşünce adamıydı hakkını vermek gerekir. yaptığı işlerin çoğu için helal olsun dedirtirdi. sırf onun için izlerdim kanal d yi. Allah rahmet eğlesin

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ama ben fazla sevmezdim

0|1
    1|0
  • ben sevmezdim ama allah tüm sevenlerine rahmet eylesin türk gazetecileğine çok şey kattı saygı anmak kalır bize . respect!

1|0
    0|0
  • hiç üzülmedim doğrusu

4|1
    5|2
  • Herkes ölür

Büyütülecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • pek üzülmedim ben yahu, hatta hiç üzülmedim

0|1
    1|1
  • Ozgur basin adina calismis emektar ve yeri doldurulamaz biri allah rahmet eylesin

0|0
    0|1
  • birinin ölümüne bu kadar sevinecegimi hiç düşünmezdim. iş yerinde adeta sevinç çığlıkları atıldı... herkes bir birine müjde verdi... Türkiye bir masondan daha kurtuldu...

0|0
    0|0
    • pkk büyük bir dostumuzu kaybettik diye taziyede bulunmuş...

• Tek ve en büyük vatan hizmetini dün yaptı

1|0
    0|0
  • gebersın siyonist o* çocugu çok yaşadı

1|1
    0|0
  • rahmetliyi civcive benzetirdim.huzur içinde yatsın.

0|0
    0|0
  • Umarım mezarda suallerede eeee diye düşünüp cevap vermez :(

2|0
    1|1
Yükleniyor...