Sevgilinizle öpüştüğünüzü küçük kardeşinize nasıl anlatırsınız?

Farz edelim ki sedvgilinizle öpüşüyordunuz tam o sırada 3-4 yaşlarındaki küçük kardeşiniz sizi biriyle öpüşürken gördü . Küçük kardeşinize bunu nasıl açıklardınız ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• dudağımda şeker vardı onu aldı dersin onada biraz şeker verdin mi konu kapanır :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çocukların gerçekleri bilmeye hakkı var

biz fuhuş yapıyoruz de

ben kötü kızım

0|0
    1|0
    • sen onu ebeveynlerine söyleyeceksin seni dünyaya getirdikleri için esas suçlu onlar...

• sen defol

çocuğun yanında öpüşmek nedir

• çocuğun yanında bilinçli olan birşey değil 1 seni burada muhatap alan yok bu 2 ayrıca sen ne kadar arsız bir insansın kovulduğun yerde hala tartışmaya çalışıyorsun buda 3 aile terbiyesi almadığın ortada

• açıklama ihtiyacı duymazdım bile

1|0
    0|0
  • dişlerini çekiyordum dee:)

1|0
    0|0
  • ablanın gozune bı sey kacmıs onu cıkarttım dedım anladın dımı adamım dedım tamam dedı sonra gıttı butun aıle yemek masasındayken benım soyledıklerımı bırebır soyledı :)rezıl oldum ona gore anlat ne anlatacaksan

0|0
    0|0
  • "Dişlerine sakız yapışmışta" :D Başına mı geldi? Nasıl açıkladın?

0|0
    0|0
  • Doktorculuk oynuyorduk dudagı uff olmuş derdim

0|0
    0|0
  • Açıklamama gerek yok..Küçük çocuklar bile biliyorlar artık bunları.

0|0
    0|0
  • Onu da dudaklarından öp normal birşeymiş gibi sansın.. Büyüyünce sapık olursa karışmam :D

0|0
    0|0
  • cips al ver olayi unutur kerata..anlatmasakda olur

0|0
    0|0
  • dudaklarını ısırıyordum derim

0|0
    0|0
  • büyük insanlar yapar sende yaparsın büyüünce de

0|0
    0|0
  • öpüyorum derim işte

0|0
    0|0
  • kafasına iki tane vur hadi bakam hayal dunyana don de burada gerçek oyun oynuyoz de .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• diş çekıyordu ablacım de .. ne dıyeceksın cocuga desende anlamaz kı o gordugunu anlar yorumlar senın soledıgınle ılgılenmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...