Fitness la ilgili?

Kilo almaya yarıyor mu gerçekten.
Ona göre ismek gibi ücretsiz yerler var spor yerleri.
Aynı etkiyi gösterir heralde? Bilen varmı?

Güncellemeler:
Bilen varmı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Kilo almak yanlızca Anabolik etki ile , Kilo vermek yanlızca Katabolik etki ile olur. Fitness yaparak kilo alırsan '' Kas '' kütlesi yani '' Sıkı '' vücut yaparsın fakat Fitness yapmadan kilo alırsan '' Yağ '' alırsın ve '' Sarkar ''

0|0
    0|0
    • Yani fitness ile kilo almam daha iyi etki gösterecek

• Zaten çok kas istemem sadece kilo almaya filan yarasın yeterli. O etki sporlamı oluşuyor olmazsa sabit mi kalır zayıflarım falan bide

• O etki sana bağlı kardeşim sabit kalmaz değişip katabolik de olabilir zaten asla ve asla aklına gelen kaslı vücuda sahip olamayacaksın :D

En İyi Kız Görüşü

• işe yarıyor

0|0
    0|0
    • Sizdemi gittiniz? Normalde alamıyorum anca belli programla alıcam heralde o zaman başlayım bende

• hiç bilmiyorum o yüzden ne desem yalan olur ama gidip bakmak lazım tabi:)

• Bak bak kayıtları yeni başlamış zaten ama aynı program uygulanmasa kimse gitmezdi o kadar diye düşünüyrum

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle yariyor ve onemli. Olanida kas olarak kilo aliyosun daha ince sıkı guclu goozukuyosun tabi bilincli yaparak

0|0
    0|0
  • Ya ne fitness ı otur bu saatte pizza ye her gün bolca ekmek ye bak nasıl kilo alıyosun

0|0
    0|0
    • Ah keşke olsa yesemde alamıyorum ya da yiyemiyorum ondan belli bir düzenli programa ihtiyacım var sanırsam

• Resim atsan net bir görüş belirtirdim ama bence iyisin

• Üzme kendini

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...