Devamsızlığın en son sınırı nedir?

Arkadaslar size okulumla ilgili bir soru sorucamm.. şimdi diyeceksinizki bu sorunun bu kategoride ne işi var :D rastgele yani diğer kategorilerde okunmuyor çünkü.. :(

neyse benimm özürlü 7 özürsüz 11 gün devamsızlığım var geçen sene değişen devamsızlık kurallarını da arastırdım fakat işime yarayan bı bılgı bulamadım smdi benım özürlü yada özürsüz devamsızlığn en son sınırı kaç olması lazım snıf gecmem ıcın

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• OKULA GİTMEYEN YANDI

Taslağın son şekline göre bütün okul türlerinde sınıf kontenjanları 30, bir ders saati 40 dakika ve ders geçme notu da 50 olarak belirlendi. Bakanlık, devamsızlığı adet haline getiren öğrencilere ise kötü bir sürpriz yaptı. Özürsüz devamsızlığı kaldıran bakanlık, özre bağlı devamsızlığı 30 güne çıkarttı. Ancak hiçbir özrü bulunmadan okula gitmeyen öğrenciye ise disiplin cezası getirildi.

link

1|0
    0|0
  • raporlu 25 gün,raporsuz 19 buçuktu die biliorum.bi de heyet raporu al.en güzeli

0|0
    0|0
  • kaldın okua gitme atrık .

0|0
    0|0
  • Lise 4 isen okulun sonuna kadar gitme bırakmıyorlar

0|0
    0|0
  • özürsün 20 diye biliyorum özürlü de 25

0|0
    0|0
  • silinecek

0|0
    0|0
  • bence git açıktan oku bitir liseyi 1,5 yılda. ne uğraşıyorsun liselim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• burda okunuyor diye buraya yazdın ama birazdan silinecek yanlış yere açtığın için.. kurnazlık akıllılık değildir:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...