Sevgilinizin arkadaşı sizden hoşlandığını söylese ne yaparsınız?

Sevgilinizin arkadaşı sizden hoşlandıgını söylese naparsınız ? hatta daha da ileri gidip hem onla hem benle ol dese naparsnız ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• yok artık. içmiş sarhoştur derimm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hic orali bile olmam onun seviyesine dusup cevap vermem ve sevgilimin o insanla mumkun oldugu kadar az gorusmesini isterim

0|0
    0|0
    • Aynı evde kalmasalar söylicektm zaten attıgı mesajları falanda göstericektim ama aynı evde kalıyolar araları benim yüzünden acılsın istemiyorum

• Sevgilinin arkadasi sana yan gozle bakiyorsun bu neden senin sucun olsun? Sen soyle! Oyle arkadas olmaz olsun!

• neyse artık senin dedigin gibi yapayım bende

• bır daha muhattap olmam aynı ortama gırmem gerekirse sevgilime söylerim

0|0
    0|0
  • benim başıma buna benzer bir olay gelmişti sevgilime üzülmesin diye söylemedim ama hem ben o kişi ile bağlantımı kestim hemde erkek arkadaşıma kestirdim bir sekilde

0|0
    0|0
    • Aynı evde kalıyorlar 5-6 yıldır arkadaşlar biraz zor yani baglarını kestirmek

• Oha derimmmmmm yuh derim ciddiye almam

0|0
    0|0
  • Yok gari deve :)

0|0
    0|0
  • Belkide seni denemek için söylemiştir

0|0
    0|0
  • sevgilime o kişinin bunları sölediğini kanıtlayarak sölerm o baksın icabına :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yok ben biriyle sevgili olmuşsam başka birisiyle bir işe girişmem.başka bir kızı çok da beğenebilirim ama ihanet etmem

0|0
    0|0
  • hacı benim başımdan gecti fazla sürmüye ikiside topukluyo sen kalıyon elizabet deneme az la yetin

0|0
    0|0
  • nekadar yavşak oldugunun izahını yaparım .

0|0
    0|0
  • arkadasıma bak benı gor mantıgından hareket eder sevgılımden ayrılırım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...