Spor yapıyor musunuz?

Ağırlık kaldırma, koşu, yüzme vs? Yapıyorsanız niçin yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
haftada 3 gün spor salonuna ağırlık kaldırmaya gidiyorum

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazin havuzda yuzerim genelde, kisin usudugum icin yapmam.Onun haricinde yururum firsatim oldukce, oyle derin sporcu oldugum soylenemez...Ama yoktan iyidir..

1|1
    0|0
  • 1 haftadır evde egzersiz hareketleri yapıyorum.mekik çekiyorum falan.

1|1
    0|0
  • Evet.

Hergün mutlaka yüzüyorum. Spinning, body balance, plates yapıyorum. Haricinde ağırlık çalışıyorum haftanın 2 gunü.

1|0
    0|0
  • Düzenli egzersiz yapmıyorum. İçimden gelirse spor salonunda bir saat çalışıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tam spor yapmam gereken yaştayım ama spor yapmıyorum 5 sene önce bıraktım düzenli sporu. Sanırım önümüzdeki yıllarda yaşımın etkisiyle yavaş yavaş kilo almaya başlarım ve bunu engellemek için spora dönerim.

0|0
    0|0
  • Yürürüm feci , öyle böyle değil.

1|0
    0|0
  • Haftada 3 gün fitness (ağırlık)+1 gün spinning+1 gün futbol.

1|0
    0|0
  • taekvando yapıyorum ...

1|0
    0|0
  • bir haftadır basketbol oynamaya çalışıyorum çünkü bu aralar çok maç izledim, gaza geldim, kafama yattı, hoşuma da gitti. amma lakin ki öyle değil. turnikede potayı bulma (sadece dokunsa bile olur yani) oranım yaklaşık %30. çok moralsizim, bu sporu sonsuza dek bırakabilirim.

1|0
    0|0
  • yüzücüyüm,spor salonunda ağırlık kaldırıcağına yüzmeye git bence vücudun hamlıyor... yüzmek insanın kondisyonunu,dayanıklılığını,gücünü arttırır...yüzücü vücudu kadınlara çok seksi gelir...

1|0
    0|0
  • body & fitness şu an ...

0|0
    0|0
  • mekik şınav barfiks çekmezsem uyuyamam :D

1|0
    0|0
  • futbolu seviyorum

1|0
    0|0
  • kicks boks yapardım sonra bıraktım vazgeçtim..

bilimsel konulara yönelmeye başladım

1|0
    0|1
Yükleniyor...