Büyünün varlığı...sebepleri...

büyünün gerçek olduğuna inanırmısınız.büyü yaptırmak istedinizmi,yada düşündünüzmü böyle bişeyin etkilerini.büyü neden vardır sizce.nerden çıkmıştır.insanoğlunun böyle bişeye gereksinimi nerden doğdu sizce?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• HIRS, ÇEKEMEMEZLİK, kıskançlık, kibir. Böyle şeylere gereksinim duyma sebebi bunlar..

kendinden hayatından elinde sahip olduklarından mutlu olanlar, sahip olduklarının değerini bilenler böyle şeylere merak bile duymaz...

Gerçek mi? evet gerçek. Artık düşüncelerimizin bile enerji yaydığını buldu bilim.. yani örneğin nazar dediğimiz şey hasetle bakarkenki düşüncelerimizin beyinde oluşturduğu enerji, ve bu enerji zarar verebiliyor..

İŞTE BÜYÜ de bu tür enerjiler üretiyor ve büyü yapılan kişiye yönlendirmek için genel olarak ondan bir parça istenir saç falan!.. NASIL Kİ DNA sını kurcalayınca canlıyı değiştirebiliyorsun. enerjisi ile ilgili bir yapı var demekki ona etki edecek bir enerji gönderiliyor olabilir..

HATTA insanın kendi KARARMSARLK, KORKU ENDİŞE gibi duyguları bile kendine zarar verebiliyor. beyinde kendi kendine engel olacak dalgalar üretiyor..

SONUÇTA KURAN büyünün var olduğunu haber veriyor. kesin olarak yasaklıyor ve cezası büyük.. BÜYÜYE başvuranların yeri ateştir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hadi büyü yapıldı diyelim, insana zarar veren söylenen sözler mi, yazılan muska gibi bişey mi, içirilen karışım mı yoksa başka bişey mi?

0|0
    0|0
    • bende somut olan şeylere inanırım.bir bakışın bir sözün etki edeceğini düşünmezdim.ama fikrim değişti.insan aurası diye soyut bir kavram olduğunu ve telepatik yönden bile etki yarattığını duydum.büyüde muska ve söz değil sanırım.yaydığı kötü enerji ve beynin telkini olabilir.

• Akıl, düşünce, rüya mesela soyut kavramlardır. Ben soyuta inanırım ama büyü falan pek mantıklı gelmiyor. Yine de yaşadığını söyleyenlere saygım var.

• evet vardır büyü fakat yapan yaptıran ögrenen ögreten bizden degildir der bunlar cinlerin kafirleri tarafından insan ogluna ögretilmistir

0|0
    0|0
  • inanmıyorum öyle şeylere

0|0
    0|0
  • nas suresi büyülere ve cinlere karşı korunmak için indirilmiştir. te büyü neden var onu bilmıyorum

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok, ben inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • daha çok merak ettiğim sende büyü var tanısı nasıl konuyor.bunu nasıl anlıyorlar.büyüye inanırım bu arada.

0|0
    0|0
    • galiba.hissleri kuvvetli biri tarafından.insan üstündeki kötü enerji algılanıyo.

• öylesini bir bulsam gidecem kafaya koydum.ama yok işte hint gurusu dolu her yer.

• buyu sınır yada buna benze seyler dogrulugu ıspatlanmıs seyler degıldır

0|0
    0|0
  • kötü şeyler onlar gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vardır inanırım. Böyle bir şey yapmayı düşünmem. Allah saptırmasın. Ne diyelim.

0|0
    0|0
  • İnsanların iç harflilerle münasebet kurmalarından ileri gelir.

0|1
    0|0
  • cok korkarim öyle seylerden hic aklimdan gecmedi yaptirmak

0|0
    0|0
  • büyü sihir gibi vardır , dinen de vardır ama yapılması ne niyetle olursa olsun haramdırç

0|1
    0|0
Yükleniyor...