Çok seviyorsunuz ama sorunlar var. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız ne yaparsınız?

birini çok seviyorsunuz ama hep aynı sorunlar oluyorsa ve vazgeçemiyorsanız ama birinden de elektrk alıyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, ne yapardınız?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Birini sevip başkasına karşı birşeyler hissettiginde sen sadece ayran içen bir gönüllüsündür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer gerçekten sevdiğini seçemiyorsan zaten gerçekten sevmiyorsun demektir. Önce karşındaki insanı ne kadar çok sevdiğini anlamaya çalış. Hiç bir ilişkide çözümsüz sorun yoktur, çaba göstermeyen bireyler vardır.

0|0
    0|0
  • hangisi daha yakışıklıysa onla devam et.. nasıl olsa ilişkiler hep hüsran, en azından çirkine gitti demezsin..

0|1
    0|0
  • ya sorunlarımızı çözmek için sevdiğim çocukla masaya otururdum ya da diğer çocuğa doğru yol alırdım...tabi yerinde olsaydım :P

0|0
    0|0
  • birilerinden yardım alırdım yapıcak başka care kalmıyor

0|0
    0|0
  • Karşınızdaki de sizi gerçekten seviyor veya size değer verioyorsa sorunlaınızı kolaylıkla çözebilrisiniz

0|0
    0|0
  • olur ya kısmettir... bazen bende kitlenip kalıyom. günlerce o zaman neden kitlendim diye kızıyom

0|0
    0|0
  • İkisinden de vazgeçer köşeme çekilirdim.

0|1
    0|0
  • Biraz daha büyümeyi bekle...( ayrıntıya girsen farklı cevap verirdim)

0|0
    0|0
  • birini severken başkasından elektrik alınmaz, çarpar mazallah...

0|0
    0|0
  • Aynı sorunlar tekrar tekrar dönecekse ordan kaçarım...

0|0
    0|0
  • Eğer elenktrik alıyorsam.Onun o sorunlarını nasıl çözebilirdik.Bu durumun üzerinde dururdum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• birinde karar kılardım.. Ama ben eğer birini çok seviyorsam ikinciye yer olmaz kalbimde onu tam anlamıyla çıkarmadan bütün kapılarım kapalıdır

0|0
    0|0
  • kalbin ne diyorsa

0|0
    0|0
  • Şüphem varsa ayrılırım.

0|0
    0|0
  • elektrik önemli...

0|0
    0|0
  • Aklımda başka biri varsa ayrılırım.