Tek başınıza sinemaya gittiniz mi hiç?

Çiftken tek başına gelen erkek yada kız gördügünüzde ona acıyarak bakdıgınız oldumu? :)) bide mesela bişeyler aldınız mısır falan hiç yanınızdakinede uzattınızmı al yi diye :))

Güncellemeler:
Yılmaz erdoganın yeni bi filmi var biraz duygusal gibi ona gitmeyi düşünüyodum bi kaç kalas arkadaşım var onlar gelmek istemedi kalas derken çok severim kardeşim gibilerdir espirisine kalas diyorum her neyse yanlız gitmek nasıl ve nasıl karşılanıyo diye merak ettim bi sıkıntı yok anlaşılan :)

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• yalnız gideyimde cıktıktan sonra intihar edeyim dimii :D Herkes sevgilisine sarıllıp izliyor çatlarım valla komedi filmide olsa oturur aglarım o filmde. Kendime bunalıma sokmaya gerek yok :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben sinemaya arkadaşlarımla gittigim zaman hiç zevk alamıyorum çünki konuşuyorlar :) .Yemin ederim geçen gün sinemeya gittim ve arkadaşlarım hiç durmadan filim aralarında yorum yapıyorlar.Filimimi izlicem onlara lafmı yetiştireceğim anlayamadım.Filimden hiç bir şey anlamadım ve o nedenle filimden zevk almak adına yalnız gitmeyi sevenlerdenim.

0|2
    0|0
    • ahahahaha evet izledigin halde bak lan ne dedi diyolar, mk sanki biz duymuyoz :))

• Benim tespitlerime göre bazı insanları sinema ve karanlık farklı şekilde etkiliyor.Bu riske girmemek icin en iyisi yalnız gitmek.Benim arkadaşlar bu tür şeyler yapınca onları sanki hiç tanımıyormuşum gibi yapıyorum.Evet bir de yalniz dene :)

• bakalım bakalım :)

• Sinema koklaşma yeri değilkii ,argo tabirle damsızlar giremez diyee de bi kural yok , tabikide tek gidilirr , kız arkadaşlarımlaa ve tekk gittiğim cok olmuşturr , cok eğlenceli olurr , öğrenciyken cok merkezi bi yerde oturuyordum ve akşam seanslarına eşofmanımı giyip gidiyordumm ,

Suanda erkek arkadaşımla gidiyorumm vee gelenlere hiç dikkat etmedimm biliyomusunn , tekler mi ciftlermi diyee...

0|2
    0|0
    • ne güzel tüm konsantre filme çok güzel :)

• at gözlüğlyee ne alaka , zaten her yere karanlıkk , yarına yörene bakma ihtiyacıı nedenn onu anlamadımm

• olsun ben yinede görmim yan tarafı millet ele ele kol kola film işzlerken :))

• gittim. hatta iğrenç bir anımı anlatayım. film brokeback mountain'dı. hani şu heath ledger'ın gaylerin askını anlatan filmi. cok merak ettim. yanıma da adam bulamadım. tamam nan dedim tek giderim gelmesin kimse. yer mithatpasa sineması. filme girdim, tek tük adam var. dayının teki en arkaya gecmis tombala cekiyor...yanında yöresinde bir sürü alısveris posetiyle bir kadın yakınlarımdaydı, kadın da farketti durumu. geldi dibime oturdu korkusundan. adam film boyunca malum sahnelerde maden aradı, biz de sapıgın tekinden korktugumuz için kanka olduk kadınla. film arasında beraber cıktık. böyle.

0|2
    0|0
  • yok genelde cift koltugu alır tek otururum

0|1
    0|0
  • ben genelde tek giderim sinemaya :)) ve ne hikmettense hep sarılıp koklaşan çiftlerin arasına düşerim :(( paylaşımcı biri değilimdir :(( şimdi sen söyleyince farkettim :))

0|2
    0|0
  • Bir kere gitmiştim. Tek başına gidenede acımam.

0|1
    0|0
  • Gitmedim. Ama kafama eserse giderim.

0|1
    0|0
  • Tedd gitim yanliz ne gzl vakit gecti.kiz arkadaslarimlada giderim

0|1
    0|0
  • Evet gittim.

Yoo acımam niye acıyayım ki..

0|1
    0|0
    • ya acıma derken , ezige bak hele utanmadan bide yanlız geliyo anlamında degil :)) vaybe bak adama yada kadına yanlız gelmiş halimize şükredelim gibisinden :)

• Sinemayı bazen kafa boşalmak yalnız kalmak için kullananlar var :)

• hyrr tabıkıdee sevgılmsız gıdemem sonraa kriz gecırıyrmm :D:D

0|1
    0|0
  • yaptım onu.

0|1
    0|0
  • gidiyorum. sonuçta amacım film izlemek, başka bişey değil. kimseyede gel gel diye yalvaracak değilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...