Mantığınızı kalbinizin önünde tutabiliyor musunuz?

ben hiç yapamıyorum hep duygularımla hareket ederim mantıkla hareket eden arkadaşlar bunu nasıl başarıyor ? peki sizin mantığınız mı kalbiniz mi baskın ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• duruma göre!

mesela affedilmeyecek durumlarda ister istemez mantığınızla gönlünüz bir oluyor.

ama tehlike arzeden ve gelecek vaadeden hatalar aşık olunca insan görmezden gelinebiliyor.bir ilişkideyken mantıklı kararlar verebilen kişi aşık değil demektir bence (aldatılma ve benzeri durumlar hariç.).

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunu en ogrenmenin en iyi hisse senedi almak mantigiyla yaklasirsa. Maldivlerde. Duygulariyla hareket ederse bakirkoyde olur...

1|0
    0|0
  • ya benim mantığım önde gidiyo daha aşık olabileceğim kız çıkmadı karşıma ama aşık olsam o zmn zannediyorum ki kalp öne geçer :)

1|0
    0|0
  • ne mutlu sana zaten en ğüzel duygularla içinden gelenle hareket etmektir şu mantıkkk olayını sevmiyorum ya insan doğal olmalı içinden geleni yapmalı

1|0
    0|0
  • zaten o kisiyi görünce mantigin kalmaz kalbinin sesini dinlersin. ha ben simdiye kadar hic kalbimin sesini dinledim mi? hayir. ama bu da benim sucum degil.

1|0
    0|0
  • bazen mecbur kalınca

1|0
    0|0
  • evet yaş ilerledikçe bunu daha doğru yapıyorum. her geçen süreçte daha mantıklı kararlar alabiliyor aynı zamanda sabrın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyorum

1|0
    0|0
  • Hayatta yaşadığın hayal kırıkları ve dersler senin mantığının kalbinin önüne geçmesi için en büyük nedendir.

1|0
    0|0
  • yaş ilerleyince mantığa yönelirsin sıkıntı yok

1|1
    0|0
  • Bazen duygular dahi işe yaramaz ve mantığınla hareket etmek zorunda kalırsın. Ne kadar acı çeksende duyguların hiçbir şeyi değiştirmeyecektir, başka çaren de yoktur...

Orta yol bulmaya çalışırım...

1|0
    0|2
  • her zaman mantığım baskın olmuştur bazen bu yüzden mutsuzda oldum

1|0
    0|0
  • Dolu dizgin gidiyor yapacak birşey yok

1|0
    0|0
  • Ergen dönemlerde her zaman kalp öndeydi ama uzun bir süredir mantık daha önde.

1|0
    0|0
  • mantıktan yoksunum ben duygularımla hareket ederim.

1|0
    0|0
  • mantıgımla kalbim bazen aralarında kickboks turnuvası düzenlerler:)

1|0
    0|0
  • ikisinide eşit kullanırım

1|0
    0|0
  • genelde mantığımla kalbim aynı düşüncede olurlar

1|0
    0|0
  • gerektiğinde birini kapatmalısın tek yönlü gitme pişman olursun

1|0
    0|0
  • tutarımda gerek duymuyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence herkes zorlanıyordur veya yapamıyordur! kim demişse mantığım duygularımı bastırır yalan demiş yok öyle dünya.

1|0
    0|0
  • mantığımla hareket ediyorum nezaman kalbimle hareket etsem acı çekiyorum

1|0
    0|0
  • mecbur kalınca mantıkla hareket ediyorsun.

1|0
    0|0
  • çoğu zaman evet.

1|0
    0|0
  • normalde mantığıma göre hareket ederim. Ama asık olduğum zaman gözlerim kör olmuştu mantık mi kalpmi akılmi yürekmi herşey bir olmuştu. Yanlısı doğru doğruyu yanlış görüyordum. Isin içine aşk girdiği için tabi bu sayılsaz bunun dışında hangisi daha mantıklı ise tercihim o olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...