Ayrıldığınız kızın yada erkeğin ...

Ayrıldınız kızı yada erkegide pek önemsemiyörünüz bu durumda arkadaş lıştenizde olan bu x aşkınızın yeni yüklediği güzel resimler ilginizi çeker mi? Mesela resimlerde masum ve güzel çıkmış bu seni etkiler mi? Unutma ayrıldınız ve pek önemsemediğin bir ilişkiydi...

Güncellemeler:
Arkadaşlar 10 gün olmuş ayrılalı ama kimse bitsin dememiş o araryıp sormamış ben arayıp sormamışım öyle bitmiş...

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• önemsemeyim takmayım cart curt ne fark ederki sonuçta geçmişimiz var.bide masumluğuna aşık olmuşsam o fotoğraftaki masumluğu dikkatimi çeker bakarım bir süre

0|0
    0|0
  • ayrıldıysam bir daha faceden resimleirne bakmam neden bakayım giden ğitmiştir saçmalık yani ilişki bittiyse daha resimlere bakmak saçma

0|0
    0|0
    • ayrıldınız ama sessiz sedasız kimse bitsin demeden...

• Güzel der geçerim sadece

0|0
    0|0
  • ben önemsemem o zmn

0|0
    0|0
  • Ne veya nasıl olursa olsun, önemsemem.

0|0
    0|0
    • ayrıldınız ama sessiz sedasız kimse bitsin demeden...

• çıkmaktaki amacına göre değişir bu tepki :)

0|0
    0|0
  • eskilerin önemi çekemz beni

0|0
    0|0
  • etkilemez unutmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • yok ilgimi çekmez zaten ayarlardan onun bildirimlerini iptal ediyorum :))

0|0
    0|0
  • bu gizli kahramanımız sayesinde dünya literatürüne yeni bir kelime daha eklenmiş oldu:''X aşk'' :))

0|0
    0|0
  • etkiler tabi etkilemez mi. neticede eski ask. eski aski yeniden bile alevlendirebilir. eskiden umursamiyor olsa bile.

0|0
    0|0
    • ayrıldınız ama sessiz sedasız kimse bitsin demeden

• pisman olup geri donebilir evet

Kızlar Ne Diyor 4

• pek umrumda olmazdı ama ilginç şeylerse tesadüfen bakardım

0|0
    0|0
  • eger ole bıse varsa yanı resmınıı gordugunde ılgını cekıyorsa cokta onemsemıyorsun denılmez sadece kendıne ıspat edmıyorsun aslında onemsıyorsun.. genelde oluyo boyle seyler

0|0
    0|0
  • etkilemez ama insan bazen boşlukta olunca geçmişe dönüyor o da yalnızlıktan

0|0
    0|0
  • arkadaş listemde bulundurmam.. ama eğer varsa ne koyarsa koysun ilgimi çekmez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...