Arkadaşım aradı saçma sapan konuştu kapattı artık benle konuşmuyor. Neden?

Şİmdi benim seda diye bir arkadaşım var işyerinde yaşıtız. Birde flört ettiğim(şimdi birlikteyiz) bir çocuk var. üçümüz çok iyi anlaşıyorduk iş dışında da çokça vakit geçiriyorduk. Yılbaşında ben ailemle şehir dışındaydım. O gün herkesi aradım ve yeni yılını kutladım. Yılbaşından 2 gün sonra arkadaşım telefon açtı ve ''sizin benimle bir sorununuzmu var'' gibilerinden bir şeyler saçmaldı. Şehirdışından döndüğüm akşam flört ettiğim çocukla buluşmuştuk. İşyerinde kız arkadaşım erkek olana trip atmış çok. Erkek olanda ortamı yumuşatmak için ben senden büyüğüm niye beni aramadın demiş. Bak gülçin aradı demiş. Seda da Gülçin arar tabi demiş. İşte seda nın beni arayıp azarlarcasına konuşmasının ve küsmesinin nedeni bu. bunlardan öncede flört ettiğim çocukla spontane bir şekilde buluşmuştuk biraz içki içmek istedik ve seda alkol kullanmadığı içinde o gün çağırmamıştık. ben anlamadım. Bunlar geçerli sebepler mi? Onlar atışmış kız benle konuşmuyor be bu olayların neresindeyim şimdi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• onu da aranıza alın. dışlanmış hissediyor kendini, nereye çatacagını şaşırmış, birini bulun bişiler yapın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Seda 'ya bir an önce sevgili ayarlayın bence. Kıskanmaya girmiş.

1|0
    0|0
  • morali bozuktur.sizinle alakası yoktur

0|0
    0|0
  • ortalık karışık

0|0
    0|0
  • kuyruğuna basmışsındır :D

0|0
    0|0
  • kıskançlık var kızda demekki.en iyisi bi manita da kıza yapın:)

0|0
    0|0
  • kız arkadasın erkek arkadasından hoşlanıyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okız senı kıskanıyo bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...