Emeğinizin karşılığını alamadığınız zaman ne yaparsınız?

emek verdiğiniz bir şeyin karşılığınız alamadığınız zaman pes mi edersiniz yoksa devam mı edersiniz ?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• mesela şimdi sana cevap yazarakta bi emek sarfetmiş olacağım

merakla bekliyorum emeğimin karşılığını nasıl vereceksin

0|0
    0|0
    • hımm

en iyi cevap seçerim diyorsun

tamam teşekkür ederim .makbule geçti .sevindirdin beni

şuan var ya mutluluktan ağzım kulaklarıma koşuyor at gibi

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 16

• ben agacdaki cevizi 5 tane görmeden taş atmam emegime degmeli

1|0
    0|0
  • yok sertçe cevap verir ve imha ederim

0|0
    0|0
  • emeğimi karşılığını iş hayatında alamıyosam hiç daha fazla enayi yerine koyulmak istemem başka işe başlarım

0|0
    0|0
  • olmuyorsa zorlamaya gerek yok, opsiyon çok hayatta.

0|0
    0|0
  • pes ederim.

0|0
    0|0
  • Ben sonuna kadar giderim. Mesela 7 defa mülakatta elendim devletin bir kurumunda 8.kez aynı sınava bir daha gireceğim.

0|0
    0|0
  • pes etmem etmedimde eski çalıştığım işyerinde patrfon maası b-vermeden işten cıkardı mahkeme süreçleri falan oldu ama sonuçta elde var sıfır

0|0
    0|0
  • devam ederim taki karslıgını alıncaya kadar

0|0
    0|0
  • biraz çabalarım hala aynıysa pes edeirm

1|1
    0|1
  • belli bi yere kadar devam ederim baktım olmuyo bırakırım peşini

0|0
    0|0
  • pes edeceksem emek harcamam

0|0
    0|0
  • emek verdigin bunu göz ardı edip hala görmezden geliyosa pes ederim çokta kasmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Emek verdiğim halde birşey göremiyorsam kendimi geriye çekerim

0|0
    0|0
  • ilk başta şevkim kırılır..ama devam ederim çünkü en azından azda olsa yaklaşmışımdır

0|0
    0|0
  • ben inatla devam ederim yapımda var bu

0|0
    0|0
  • isyan ederimmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bir şeye emek veriyorsam ya benim olsun diyedir yada çorbada benimde tuzum olsun diyedir..istediğin şey için emek vermemişsen, o şeyi elde etsen bile senin değildir..."benim" demem için ter dökmem lazım.

1|0
    0|0
  • Emek vermişsem, zaten değer verdiğim bişeydir. Bi süre daha devam ederim. Ama biyere kadar tabi. Eğer olmuyorsa, dur diyecegi noktayi da bilmeli bi insan..

0|0
    0|0
  • Hayatta her zaman istediklerimiz olmaz,emek veririz boşa çıkar,güven duyarsınız boşa çıkar,seversiniz boşa çıkar yani ne olursa olsun nefes aldıgımız sürece akıllanmıycaz her zaman devam ederiz kazanmaya yada kaybetmeye...

0|0
    0|0
  • ilk basta hayal kirikligina ugrarim ama daha cok ugrasirim yinede basarmak icin

0|0
    0|0
  • emek verdigim bi iliskiyse ve eger karsimdaki tam bir okuzse ugrasmaya degmez der pes ederim.

0|0
    0|0
    • bir ilişki üzerine sormadım kusura bakma belirtmedim ayrıntıları. dediğin doğru. katılıyorum

• Pes etmek yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...