Siteye girince sizin de ayarınız kaçıyor mu?

Bir soru sorup kaçayım derken Exit kapısını bulup toz olamadığım KS... Saçma bulsam da bir şey illa uğra bir çayımı iç diyor. Hani onca işin gücün arasında ayırdığım vakitle bir elektrik santrali kursaymışım ya... Bazı sorular oluyor ki olayı ergene bağlayıp sapıt sapıt sapıtasım geliyor. Benden daha kötü bir cadının dişlerini gıcırdatarak beni büyülediğini düşünüyorum. Daha mantıksız bir açıklaması olan? Bu diyarda cadılar yakılmıyor mu? Akıbetimiz nice ola?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• valla siteye hergün bakiyorum merakimi cezbeden sitelerden birisi.Gerci bazi sorular o kadar sacma özellikle cinsellik ile alakali onlara hic yazmadim yazasimda yok.

ama bazen gercekten insan fikirlerini okumak bazi konularda ufkumu aciyor:)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aslında mantıklı kullanırsak bu site bağzılarına çok şey öğretiyor kankanıza soramadığınızı burda sorabiliyorsunuz en apsürt soruyu gizli soruyorsunuz konulara baksana kocasından sevgilisinden şikayet edenler cinsel sorunu olanlar ne giyeceğini soranlar yemek ne yapsam diye soranlar cep tlf kaybetdim gören varmı diyenler valla bendede bağımlılık yaptı napıcam bilmiyorum

0|0
    1|0
  • Alıcılarınızın ayarları ile lütfen fazla oynamayın.Siteden edindiğimiz güzel şeylerde var.Genelleme yapmamak lazım.

0|0
    0|0
  • çayla iyi gidiyor gerçektende be de çay içiyorum şimdi.

0|0
    1|0
  • valla ben çok egleniyorum burada

0|0
    1|0
  • İşim varsa hiç de takılmam buraya. O kadar da olmamalı kanımca. Süpürgene atla ve yoluna devam et efendim... :|

0|0
    1|0
  • Kaciyor...

0|0
    0|0
  • ben az vakit geçirmeye çalışıyorum yazıp cevaplayıp çekip gidiyoru :D

0|0
    0|0
  • bazen çıkamıyo insan :)

0|0
    1|0
  • sorma ya 7-24 dönüyo dur durakta yok ya iyi bağlıyo insanı dimi strese birebir ama

0|0
    1|0
  • bende de oluyor eski dostum pare. bu soruna bir çözüm bulursan bize de haber ver

0|0
    1|0
  • eflafyona girip çıkıyorum ayarımla oyananıyor resmen

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...