Hayalinizdeki ev nasıl ve nerede?

Herkesin elbet ileride kuracağı veya kurmuş olduğu, başını sokacağı ve ömrünü geçireceği bir ev hayali vardır..Sizler nasıl bir ev hayal ediyorsunuz..

Ben üçgen çatılı ve Fransız camlı tamamı cam olan pencereli bir ev hayal ediyorum..İçinde şömine ve şarap mahzeni bulunan, yağmur veya kar yağarken o pencerenin dibinde oturup doğayı seyrederken arka fonda da hafif müzik tınıları olacak,ya deniz kıyısında ya da denize yakın yeşilliklerin arasında doğanın içinde bir ev kuracağımı hayal ediyorum..

Haydi çalıştırın saksıları:)

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ağaç evleri çok seviyorum .şehre yakın mesafede ama sakin bir yerde mutlaka ama mutlaka bahçeli olmalı. çünkü hayvanlardan uzak kaldığım için delireceğim artık . hayal olduğuna göre tüm istediklerimi söyleyebilirim iki kat olsun. üst kat büyük bir teras şeklinde olsun . bi duvarı boydan boya cam olsun katlanabilsin .istediğimde açık istediğimde kapalı kullanabileyim .üff ya canım sıkıldıı :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tam ormanın ortasında camdan bir ev, büyük büyük kavak ağaçları etrafını sarmış vaziyette salon ise krem rengi ve kahve tonlarında. Şömine vazgeçilmezim. aklımdakileri cumleye bu kadar dökebiliyorum sadece ferah ve huzurlu bir ortam olsun yanımda da ailem daha ne isterim :)

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • eski ahşap evleri çok seviyorum. nostalji koksun. bahçesi olan pencere bölümünde oturup kahvemi içeceğim kitabımı okuyacağım dışarı baktığımda ağaçları gördüğüm bir ev.

0|1
    0|0
  • ufacik 1+1 ev amerikan mutfak olsun bidee :D

0|1
    0|0
  • villa istiyorum,hergün evde arkadaşlarımla parti yapabileceğim bir ev ! ve burada anca amerikada olur çok çılgın bir hayatım olacak haha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Üçgen ve cam çatılı olmayan ,müstakil içinde evcil hayvanlarıda besleyebileceğim kendine özgü bahçeli bir ev hayalim hala var...

0|1
    0|0
  • ormanın içinde sessiz sakin 2 katlı şömine olacak

0|1
    0|0
  • Caddebostan, mümkünse sahilin hemen karşısı, ya da en fazla 200 mt mesafede, müstakil, dubleks, bahçeli, köpek beslenebilecek bi mevki :-)

0|0
    0|0
    • İstanbul'u bir türlü sevemedim.O hayali Datça Marmariste falan yapmak lazım:)

• ooo, yok bak marmaris ayrı bişey :-)) dün gece kurdum oranın hayalini. orda daha küçük bi ev, cadde de asıl malikane.. memelekette zaten bi tripleks var :-)

• Dagda tamamen agactan yapilmis bir ev...

0|0
    0|0
  • ben inşaat müh mezun oldum işim yok henuz doğru orantılı olarak parada yok ama eğer çok param olursa direk villa yaptırırım kendime

0|0
    0|0
Yükleniyor...