Vücut geliştirmeye yeni başlıyorum. İşine yarayacak program var mı?

Bildiğiniz programları atarsanız sevinirim. Ya da tavsiyeleriniz neler?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Genel bir şeyler istiyorsun sanırım. gencvefit. com u tavsiye ederim. Tavsiye de asla pes etme!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine özel program yapmalisin baskasinin ki sana uymayabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bro ilk başlarda ağır çalışma ve adaptasyon süreci sıkıcı olsada uy. Protein tozu yararsız zararlı veya protein tozu kullananların vücudu sporu bırakınca sarkıyor diyenleri dinleme yalan. Hiçbir protein tozu gerçek yemeğin yerini alamaz protein tozunu sadece takviye olarak kullan. Birçok farklı antrenman programı var youtube gir kenzo karagöz, cenk hoca veya savaş cebeci yazıp yanına antrenman programı diye yaz ve videoları izle yararlı olacaktır

0|1
    0|0
  • Vücut yapına göre program değişir. Klasik bir program diye şu programı uygulayın demek doğru olmaz. Kayıt olduğunuz salondaki spor hocalarına danışın. Ya da detay verin, amacınızı anlatın konuşalım.

0|1
    0|0
    • 3 vucut tipi va. Mezomorf endomorf. Ektomorf bunlari arastir ona gorede beslenip calilirsin

• Tm da bunlar bunlar vucut tipine gore uygun oluyor metobalizma yawassa bu adam bulk yapsin bakim obez olur bulku savas cebeciden ogrenebilirsin

• @Ölü-adam Metabolizma yavaşsa hızlandırılır. Problem o değil. Ben spor salonundaki hocasıyla konuşmasını tavsiye ediyorum. Eğer bu bilgiler için ekstra ücret isteriz derlerse, burada bize sorsun. Gerek kendi bilgilerimizi gerek de sizin söylediğiniz gibi bu iş alanında uzmanlaşmış kişilerin kaynaklarını paylaşırız.

• Yumurtayı kaynat beyazını ye, birde et yiyeceksin burdan aldığın protein ve karbonhidratı kasa çevireceksin. Tozlara pek inanma hepsi geçiçi şişirir.

0|1
    0|0
  • Yemek düzenli yemek yiyip vücuda dağıtmak başka birşey yok ben evde yaptım.

0|1
    0|0
  • Spor salonunda hocanın kontrolü altında geliştirme yapmanı öneririm programını da o yapsın...

0|1
    0|0
  • ilk önce her kasını çalıştır sonra bölge bölgeye geç

0|1
    0|0
  • AMRAP in 10 minutes.
    1. Deadlift=10
    2. Pull up=10
    3. Push up=10

0|1
    0|0
Yükleniyor...