Aşkınız mı aileniz mi?

arkadaşlar bi tarfta canınız kanınız ailenız diğer tarafta deliler gıbı asık oldugunuz adam veya kadın aılenız den mı vezgecersnız yoksa askınızdan mı ? ( aılenız kesınlıkle o adamla veya kadınla evlenmenıze musade etmıyoo olsaa askınızdan vazgecer aılenızın ıstedıgını mı yaparsınız yoksa aılenızı karsınızza alıp askınıza sahıp mı cıkarsınız yorumlar sızden ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• ailemi kesinlikle yüzüstü bırakmak istemem. Ne kadar onlarla tartışsam ne kadar birbirimize bazen kızsakta onların yokluğunda bu hayatı düşünemiyorum. Böyle durumlardaysa bence geleceği düşünüp olabilecek riskler gözden geçirilmeli ve doğduğundan beridir yanında olan ailenle sevdiğin kıza ne kadar güvendiğini belirlemelisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ailemin ve aşkımın kim ve benim için ne ifade etiğine bağlı. Ama tercih yapacak konuma gelmeden çözerdim konuyu ben olsam

1|0
    0|0
  • Ya tabiki bu konu yeşilçamdaki gibi algılanmasın. Öncelikle ailem benim sözümün üstüne çok konuşamaz. Ha istememesinin sebebi ciddi anlamda beni tatmin ediyor olmalı, yani belirgin bir sebep olmalıki ben zaten o sebepleri barındıracak birine yaklaşımda bulunmam. Sadece hoşlarına gitmediği için evlenmememi istiyorsa ailem, kusura bakmasınlar orda biraz avuçlarını yalarlar. Çünkü o vakitten sonra ailen olacak kişiyi doğru seçecek olan kişi sensin. Ha dedim ya ciddi bir sebep yoksa çok belirgin, ailem mecburen ikna olacaktır, ötesinde kişisel egoları yüzünden sevdiğim kişiden vazgeçmem çünkü hayata aynı yerden bakmıyoruz malumunuz, onların dönemi değil bu dönemde. O yüzden ben her türlü kazanan taraf olurum.

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum.Ama mantık çerçevesi içinden bakılırsa, sevdiğiniz kişiyi seçmek doğrusudur.Bu lafımdan ailenizi silin gibi bir durum çıkarmayın.şayet sizi gerçekten mutlu edeceğine inanıyorsanız seçiminizi sevdiğiniz insandan yana kullanmalısınız.Sonuçta hayata bir kere geliyorsunuz.Hem aileniz bu duruma kırılsa dahi, bi zaman sonra size karşı yelkenleri indirmeye başlarlar.Ama sevdiğinizi elinizden kaçırırsanız, sadece "bakakalırsınız"...

0|0
    0|0
  • çok zor bi soru ben bu sorudan kaldım

1|0
    0|0
  • Aşkımı silerim ama ailemi asla beni 9 ay karnında büyüten büyük acılarla dünyaya getiren annemi el kızı için üzemem kusura bakmasın kimse acı gerçek bu...

0|1
    1|0
    • +1 yanlız askından da pes etme orta yolu bulmaya calıs derım ben

• Gerçekten Seven insan zaten gören insandır ailesinin yada karşısındakinin yanlışlarını görür ve ona göre bi karar verir ikiside vazgeçilmez kazanılır! Hem Kaybetmeyi seç diyende olmaz iki tarafta seni istiyorsa ikisinide alıp sabırlı olup orta noktada buluşturmak.. Unutmayın birini Allah rızası için sevmiyorsanız zaten o kişi yanlış kişidir!..

• sadece ismimi biliyorsun hikayemi değil(gerçi ismimde bilmiyorsun ya neyse)

@gülbahcesi

• aileden neden vaz geçilsin onlar seni yetiştirdi büyüttü

ama aileler bazen gururu seçer

eğer sevilen çocuk akıllıysa ve aileler hatalıysa

aileyi dinlememek gerekir

ama tabi yinede onları razı etmelisin

0|0
    0|0
  • Eller ağlar yalan ağlar ana ağlar esah ağlar sözüne itimat edip ne olursa olsun anne.

1|0
    0|0
  • Eğer birini gerçekten seversem onu ancak benden Allah alır. Ailem eninde sonunda kabul edecektir. Tabiki erkek olarak bizler bu konuda şanslıyız. O yüzden bu kadar rahat konuşuyorum. Kızlar daha zor durumda kalabiliyorlar. Onlara ailelerinin yanında olmalarını ama asla sevgilerinden vazgeçmemelerini öneririm...

0|0
    0|2
  • Tabiki hiç tartısmadan ailemm... Neden bılıomusun ne olursa olsun aılen hep yanında olur..Ask dedıgın sevgı dedıgın birgün gidebiliyor ama aile öyle değil...

0|0
    0|0
  • ailemmmm

0|0
    0|0
  • ailem

ailem

ailem

0|0
    0|0
  • deli gibi aşık olacağım bir canlı yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• zamaninda ayni bu olayla yuzyuze geldim!ailemi sectim,bi sansim daha olsa yine ailem derim!

1|0
    0|0
  • herşey Ahmet Mehmet'den ibaret değil...

başka Ahmetler Mehmetler bulabilrim tohumuna para vermiyom ya ama başka anne bulamam

0|0
    0|0
  • sende kendımı gordum ama sakın seviyorsan vazgecme.2

5 sene konuştuk aşıktık birbirimize onunkılerde ılk benı kabul etmeyip karsı cıktılar sonra sonra kabullendıler ama ben birtürlü kabullendırememıştım istemiyorlardı bizimkiler . oda çok uzuluyordu seni ben çok çok iyi anlıyorum şuan hangı pskoloji içindesin ben çok cabaladım ılk onu kaybettım sonra aıleme kabullendırdım ve bır hıc ugruna ayrılmak zorunda kaldık. hala cok sevıyorum unutamıyorum aradan 1 sene gecmesıne ragmen. bak bazen sevgın ıcın fedakarlık etmek zorundasın yap sevgının askının pesınden gıt onu kaybettıgın zaman cok acı cekersın ben sımdı aıleme cok kızıyorum bızım bu durumda olmamızın tek sebebı sızlersınız diyorum. AMA SEN BEnİM DURMUMA DUSME. BOŞWER ONEMLI OLAN SEVGİ AŞKTIR SEN MUTLUMUSUN ONUNLA OZAMAN HIC BIRSEYIN ONEMI OLMAMALI AILELER BIR ZAMAN SONRA KABULLENMEK ZORUNDA KALIYoRLAR ZATEN. AKLINI FAZLA BULANDIRMA VE MUTLU OLACAGINA INANIYORSAN BIR OMUR BOYU BU YOLDA YURUMEYE DEVAM ET.

Gizli

0|0
    1|0
  • böyle bir seçim yapmama iten sebep nedir ona göre karar veririm muhakkak aileminde sevgiliminde mantıklı birer açıklaması olacaktır..

1|0
    0|0
  • Aşkı bulursunuz belki bir şekilde ama ailem ya onlar bir tane... Allah yaşatmasın böyle bir şey...

0|0
    0|0
  • zor soru ama aşk diyemeyeceğim. o kişinin karakterine göre hareket ederdim ancak ailem önceliklidir.

0|0
    1|0
  • 26 yaşındayım. Eğer ki 5 sene önce sorsalardı hiç tereddüt etmeden ailem derdim. ama şiimdi aşkım diyorum. Sebebinin ne önemi var :)

0|0
    0|1
  • bu soru bır yerde daha sorulmustu şimdi araştırıp bakamıcam link atıcaktım ama ... neyse .. aşlemın sebeplerıne bakarım ... mantıklı ve gecerlı bır sebeplerı varsa ondan vazgecmeyecegımı kararımın kesın oldugunu onların aılem oldugunu bu yaptıgımın onları karsıma almak olmadıgını solerım anlatmaya calısırım secım sızın ıster benı evlatlıktan red edın ıstersenız de hala evlat bılın dıye derdımı anlatmaya calsırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...