Kızın aniden dudağına yapışsam

kızla fazla sohbetim yok, kızın benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum ayrıca kız 16 yaşında bir liseli.bunlar göz önüne alındığında yan yana sohbet edip yürürken aniden dudağına yapışsam ne olur ? hoşunu gider mi ? yoksa ne yapıyorsun salak diye tokat mı yerim ? tokat yersem çok utandırıcı olur korkuyorum.sadece konuşup buluşma teklifi mi yapsam ?

Güncellemeler:
tamam çok saçma bir düşünceydi kabul ediyorum fazla vurmayın :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama be. ben olsam hoşlanıcağım varsa da yaptığın bu hareketten sonra yüzüne bile bakmam ve aynen düşündüğün gibi tokadı yapıştırırım ! One öyle yangından mal kaçırır gibi..

1|1
    1|0
    • haklısın,böyle bir şey yapmayacağım.

• yani aklını başına topla. çok film izliosun galiba. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yuh artıkkkk :)

0|0
    0|0
  • Napıyosun be salak .s.s çattttt! Tokat sesi. Tipik ergen cevaplarından seçmeler.

0|0
    1|0
  • hoşlanıp hoşlanmadığı bile muamma ki daha sevgili bile dilsiniz du bakalım ağır ol

0|0
    1|0
  • bence dudagına fılan yapısma yersın tokatı rezıl eder senı gıt kıbarca konus ondan cok hoslandıgını denemenızı vs.seyler soyle anlayısla karsılayacgna emınm

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En iyi ihtimal kız tokat atar ve küfür ederek yol verir.Kötü ihtimalleri söylemiyorum bak lince kadar yolu var bunun :) burası Türkiye olmaz deme :D

0|0
    0|0
  • Ağır Sübyancı Detected!

Kalkan v1.03: ON!

Security: ON!

0|0
    1|1
    • sübyancı ne alaka.hemen hemen aynı yaştayız.

• tamam sorduğum soru çok saçmaydı ama böyle saçma cevaplar vermene gerek yok.

• @1 inci sozluk te hesap almaya calismis vermemisler

• Yaşı dikkate alındığında başının belaya girme olasılığı çok yüksek.

0|0
    1|0
Yükleniyor...