Ne yani aldatıldım mı sizce?

kız arkadaşımı çok seviyorum,ve güveniyorum onunla yanaktan öpüşmek dışında bir şey yapmadık. benden başka bir erkekle de yakınlaşmadığına inanıyorum ama geçen kız bir arkadaşının evine gitmiş ve arkadaşının iknası ile yakınlaşmışlar biraz... Lezler ne yaparsa bir kısmını yapmışlar yani... sizce aldatılmış sayıp bitirmeli miyim lütfen ciddi yanıtlar verin

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• kafayamı alsam ciddi mi cevap versem karar veremedim neyse ben başka bir yere bağlayım belli ki sen iyice aşıksın yoksa bu soruyu dahi sormazdın neyse bir yol sunayım artık birşeyler öğrendin bunuda hayatın boyunca unutmayacaksın hesabını sen yap karşındaki kız senin gördüğün kadar masummu acaba yoksa senin gözlerin körmü şuan da ben erkeklerin kadın erkek ilişkilerinde ki ahmaklığına ve saflıklarına tahammül edemiyorum ha dersenki tecrübelerine dayalı sen ne yapardın bence ayrılma devam et ama kendini zamanla soğutarak alabildiğini al sonra yapabileceğine inandığın ilk anda yol ver gitsin ama küs ayrılma senden önce erkeklere yaklaşmadığına inanmıyorum muhabbetinede girme sakın bunu hatta hayatın boyunca karşılaşacağın hiçbir kadın için düşünme bunu ancak farklı şeylere bakarak anlayabilirsin sen şuanda kendini kandırıyor buna inanmak istediğin için inanıyorsun ha ben kız birilerine yaklaşmıştır diye söylemiyorum sadece buna inanıyorum muhabbetine girme her zaman şüphe duy derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kızın lez oldugunu bildiğin halde neden çokıyorsun ki sevdiğin için mi ? Onlara göre biraldatmadır bence ya ama bilemedim ki şimdi karısık durum biraz sen kendini çok kötü hissetmiyorsan umursama o kadar, ama kendini aldatılmış hissediyosan değişen bir durum.

0|0
    0|0
    • ya lez değil ama dayanamıamşlar okşamışlar sevişmişler biraz

• o nasıl oluyor ya valla insanları anlamak zor ama öyle bişey olduysada bunu sana söylemesi garip madem lez degil yok o zaman ya takma o kadar aldatılmş olmuyosun yani aramızda bizde şakalasırız arkadaslarla ellerler öperler felan ama arkadasca dalgasına yani belki onunkide öyledir

• muhtemelen onunda öyle en azından öyle olmasını istiyorum...

• kız arkadasınkednı mı anlattı bunu sana

0|0
    0|0
    • arkadaşı anlattı ona sordum,kabul etti ve çok şey yapmadık dedi... neden bir öenemi var mı ki

• bilmiyorum ki nedeni boşver olmuş ve gerçekmiş... ne yapmalıyım sence sen yapar mısın böyle bir şeyi sevgilin varken kız arkaşınla...

• ben lez degılım ... yapmam .. bu bır ıkıncısı kız arkadasında doğruladıysa bu durumun bılınmesınden rahatsızlık duymuosa neyı bekleyeceksın kı

• lez birini kabul edecek kadar haysiyetsizmisin ?

0|1
    0|0
    • lez değil ama bir kez olmuş... hem haysisetsizlik biraz ağır olmadı mı ? sanki kızı yüz üstümü bıraktım...

• ister yüz üstü bırak ister amuda bırak.. ondan bi hayır gelmez...

• yani kabahat bende mi yine

Erkekler Ne Diyor 3

• Oğlum o aldatma değil ya.

O sapıklaşma, sevgilin ağır abaza.

Yanaktan öpüştük ne la :S

1|0
    0|0
    • hem ağır abaza diyon hem de yanaktan öpüşmek ne diyerek kızı haklı çıkarıyorsun .s

• bu sebeple kız bırakılmaz hatda destek verki haberin olun onunki accik heves

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum senin için. sen galiba ciddi düşünüp yanaktan öpüşmüssün sadece. bu senden bir güvensizlik yaratmaz inşallah. yarın öbür gün çok acayip fantezilerle kalbini kırabilir bu kız, ayrılma ama artık bağlanmaktan vazgeç çok sevme güvenme bir daha birşey yaparsa çok koymaz en azından sana kardeşim

0|0
    0|0
    • aynen öyle ciddi düşünüyordum...

• ciddi düşününce cinsellik çok sorun oluyor, insanın içinde onun geçmişi hakkında şüpheler olabiliyor hele de böyle kabahatleri varsa. ben de seninki gibi olmasa da aynı sorun var

• aslında kızla yaptığı içi sorun yok sanki ama...

Yükleniyor...