Konuşmadığınız halde telefonda konuşuyomuş gibi yaptığınız oldu mu?

hoşlandığınız kız/erkek karşınızda sürekli ona bakıyosunuz sonra o sizin bakışlarınızı farkediyo ve sizde telefona sarılıyosunuz buna sözüm yok sap gibi durmak yerine telefonla uğraşıyoruz tamam :)) bi de şu var telefon sürekli kulağınız da ve hep hoşlandığınız kızın/erkeğin yanındayken konuşuluyo bu telefonla nedense ? :) sorum daha çok erkeklere , bu tür şeyler yapan var mı yani konuşmadığı halde hoşlandığı kızın yanında telefonu sürekli kulağında tutan var mı ? varsa bunu sebebi ? =))

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha ben denedimde kendimi deli gibi hissettim bay deyip kapattım hahahaha :D

1|0
    0|0
    • :D :D neyse ki böyle bişeyin saçma olduğunu anlamış ve fazla uzatmamışsın :D ama bunu alışkanlık haline getirenler var :@ :D

• estağfrllh :D böyle soruya böyle cevaplar olur :D

• anladım zaten eninde kafa kırık :O)

Erkekler Ne Diyor 7

• Hoşlandığım kızın yanında değil de konuşmak istemediğim biri yanıma yaklaşınca yapmıştım bunu bir keresinde. Konuşuyormuş gibi yapınca elim sürekli reddetme tuşundaydı gelen aramayı ki o an tel çalarsa rezil olmayayım diye:)

1|0
    0|0
    • mantıklı :D peki bi erkek hoşlandığı kıza karşı niye böyle bişe yapar ki utanma durumu falan olabilir mi ? :/

• tel numarasını bilmiyorum :S ama bilen birini bulup bunu deniyicem beğendim bu fikri çok sağol ya :D

• :) bence de çok hoş bir konuşma başlangıcı olur, kesin bul bilen birini ve bunu hemen dene :)

• evet, internettetanıstıgım ve uyumsuz oldugumuz için kalbini kırmamak amacıyla öyle birşey yapıp yanından uzaklaştıgım oldu :D

1|0
    0|0
  • Oldu bir kere :)

1|0
    0|0
    • peki neden böyle bişe yapar ki bi erkek ? :)

• Ya benimki çok değişik, oldu bilmediğim bir yolda bir kız bana iş attı ben de telefonu elime alıp konuşur gibi yaptım yanından geçerken bana baktı nasılsın falan dedi, sonra iyiyim dedim, sen telefonla mı konuşuyorsun dedi hayır dedim, kimse çakmasın dedim ve o da güldü sonra muhabbet yolda iki yabancı gibi yürürken telefon sayesinde oldu :)

• hım anladım benim sorumla pek bi alakası yokmuş :D

• şizofren işi sanki :D :D :D bazı durumlarda işe yarayabilir ama :D

1|0
    0|0
  • hayır olmadı

1|0
    0|0
  • Ben gidip söylerim böyle ergence şeylerle uğraşmam

1|0
    0|0
  • fikrinize katılıyorum ilginç bence

1|0
    0|0
    • hım çok yardımcı oldun .p

Kızlar Ne Diyor 5

• hayr öyle bişi yapmadım

1|0
    0|0
  • bunlara gerenk yok mike

1|0
    0|0
    • bencede saçma ve sinir bozucu şeyler gelip direk senden hoşlanıyorum demek varken niye böyle karşıdakini deli ederler anlamıyorum ..:/

• ergen hali bebeğim

• doğru. malesef.. :)

• yok hıc boyle sacma sapan hareketlerım olmadı

1|0
    0|0
  • mesajlasıo gıbı yaraımda telde konsma yok yapmam

1|0
    0|0
  • ben hemde çok komikti ya ama mecburyetten yaptımm:D

1|0
    0|0
    • :D ne gibi bi mecburiyet ? :)

• bi cafeye grdik dışardan gsel görünüyodu ardaşlarla içerisi bi facia dı gdelim demeye başladılar adam geldi ne istiyonuz dye :d konuşur gbi yaptım k bakmayın acil çıkmamız lasım annem arıyo dedim çıktık

Yükleniyor...