Bir yaşına girecek erkek bebek için ne hediye alabilirim?

yarın çok yakın arkadaşımın oğlunun doğum günü var ..çok güzel ve anlamlı bişey olmasını istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link zıpzıp almalısın bence .ben 35 liraya almıştım ama aynısını bulamadım şimdi oyuncakçılarda var. kapıya takılıyo çok eğlenir gerçekten

Erkekler Ne Diyor 18

• tulum al :)

• oyuncak tabanca

• en büyük sorun :D ama kıyafet almalısın yine güzel bi kot olabilir mesela

• adidastan bi ayakkabı al çok sirin duruyo biraz tuzlu oluyo ama

• En iyisi bebek bezi al.Hem bebeğe bir fayda hem aile bütçesine

• :) tabiki çeyrek altın büyüyünce kendi oyuncağanı kandisi alır derimmm ...

• kolye yada bileklik al üstünde adı yazsın :)

• Fener tulumu alıp çocuğa hayatının kıyağını yap:)doğru yolu bulsun küçükten

• bebek battaniyesi ve yanında zıbın, çorap, patik vs..olabilir.aksi halde anlam şey alacağım diyorsun ne olabilir ki 1 yaş bebek için!

• çeyrek altın al yatırım yapar büyüyünce...

• kış gününde uyku tulumu alabilirsin...:)

• KOLYE AL İSİMLİ

• Patik . . .

• Benimde yeğenim bir yaşına girecek ama şunu almayı düşünüyorum link

• aaa bu çok güzel bu olabilir ..teşekkürler :)

• karıya götür

• Üstünde bebek hakları veya anne babayla ilgili hoş geyikler içeren bir zıbın iyi olabilir.

• valla bence oyuncak falan olmasın, bebek bezi mama malum kış güzel bi bebek battaniyesi bunlara benzer kullanabilecekleri bişeyler almalısın

• biberon al

Kızlar Ne Diyor 9

• benimmasalim com tavsiye ederim.Ben yeğenim için almıştım. Kişiye özel masal kitabı, anne ve babası da çok mutlu olmuştu.

• eğitici bişeyler olsun

• kot pantolon al :))

• emzik al :D

• kıyafetten başka bişi alınmaz heralde ya sonucta 1 yaşında bn yegenime 1 yaşına girerken künye almıştım künyede alabilirsin istersen..

• atkı bere al

• bebek arabası ;)

• Ayakkabı,hırka..olb:)

• yavas yavas ayaklanır o ilk adım ayakkabısı alabilirsin. ilk yürürken çok düstüklerinden çabuk yıpranıyo lazım olur. ;)

• rica ederim. :) bizim oğlanın hep ayakkabıları yıpranmadan kaldı ilk adım için olanlar dısında. :) o yüzden aklıma geldi. :)

• bu iyi fikr teşekkürler :)

Yükleniyor...