Nişanlanırsanız evlenirseniz KS'deki hesabınızı kapatır mısınız?

Nişanlanırsanız evlenirseniz sitedeki hesabınızı kapatırmısınız ?ilişkiniz onca sosyal ağlardaki hesaplarını kapatırmısınız?

Güncellemeler:
Diyer sosyal aglardaki kiz erkek arkadaslarınızdan nasıl vazgeçersin ve ya vaz gecmeyip gizlidenmi konuşursunuz ?
Güzel cevaplarınız için teşekkürler :)

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• mecbur kapatacaklar..eşleri duysa kıyameti koparaır..evlisin ne işin var nette..ister aran aranma farketmez...eşimse asla giremez...cinayet sebebi.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• şimdi sosyal ağlar ya da sanal arkadaşlıklar gerçek olmadıktan sonra pek sorun olmaz kanımca. ancak dürüst bir ilişki için bu ilişkileri minimize etmek gerekir kanımca.

1|0
    0|0
    • Bir kadın icin kurmuş oldugun sanal dostlukları silebilirmisin. Seni mutlu eden o sanal kızlardan erkeklerden vaz geçebilirmisin

• kaç tanenesi gerçek profilini kullanıyor ki...

• Kapatmam,kiralarım çaylakların birine ya da devrederim.

1|0
    1|0
  • İsterse neden olmasın :)

2|0
    0|0
  • facebook falan hiçbişey yok da zaten burda da inan bayıldığımdan durmuyom okul tatil işte nası zaman geçecek başka türlü..

2|0
    0|0
  • ben nisanlandım nisan attım ama bu siteyi kullanmıodum tabi hala nisanlı olsam kullanmam cünkü eski nisanlım facei bile dondurmustu D

2|0
    0|0
  • çok seviyorsam ve o bunu istiyorsa kapatırım ilgilenmem bile internet ile

2|0
    0|0
  • Kafama ne zaman eserse hesabımı kapatırım illa nişanlanıp evlenmeye vs. bir şeyler yapmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Kapatmam... :)))

1|0
    1|0
  • kapatmam buraya sanki kız tavlamak için mi giriyoruz

1|0
    1|0
  • bu sitenin nişanlılık veya evlilikle ters yanı neyki..

kapatmak için makul bir sebep olmalı bence!

1|0
    1|0
  • Sosyal ağlardaki hesaplarımı en an nerede olduğu yazan mallardan bıkıp kapatmıştım,Bu siteye üye iken de sözlendim ama kapatmayı düşünmüyorum

1|0
    1|0
  • kapatırım tabi ne gerek var :D

2|0
    0|0
  • ks daki hesabı kapatırım evet

2|0
    0|0
  • ne işim var ya

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • işten ayrılsam bile uğramam . mesai harcamaktan başka neye yarar bura

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• asıl sorular o zaman başlar... cinsellik kategorisi dolar taşar :DDD

1|1
    1|0
  • kötü birşey yapmadığım için kapatmam.saklayacak bir şeyim yok.şifreleri isterse de veririrm.

1|0
    1|0
  • bir müddet sonra yeniden başlayacaktır varmayın üstüne...

1|0
    0|0
Yükleniyor...