Bugün perşembe bir bilet alana bir bilet hediye

sinemaya tek başınıza gidip ikinci bedava bileti orada tesadüfen denk gelen herhangi bir kıza mı verirsiniz yoksa arkadaşınızımı çağırırsınız. benle bu fikirde olanlar varmı. eğer varsa bi deneme yapalım diyorum :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• sinemaya tek gitmem kolay kolay.

0|1
    0|0
  • Bir kıza teklif et. Şirin kaçar.

0|0
    0|0
  • Arkadaslarimdan birini ayarlar onunla izlerim.

0|0
    0|0
  • sinemaya tek başıma gitmem, gittim diyelim gelebilecek bir yakınımı çağırırım

0|0
    0|0
    • benim konu biraz kaçıklık üzerine zaten. kimseyi çağırmıcaksın ve o an orada karşılaştıgın tek başına begendiğin birini çağırır mısın biletim var gel diye

• karşılayamazsın zaten

• ,Tanımadığın birine uzatmak pek de doğru değil. ama tam da film başlayacaksa arkadaşın gelmesi zaman alır. Uzatayım gideyim ortaya, kim alırsa :)

0|1
    0|0
  • biri bana al kardeşim bu bedava biletim kimse yok al sen izle filmi dese aha derim bu bana kesin tecavüz edicek durduk yere niye versin ki.. ortamda müsait. sapık nolucak

herkes böyle der bence çoğu bayan hemde. kimse inkar etmesin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• müdür dur bi deneyelim bakalım iyi fikir belki işe yarar 14 şubata az kaldı boş girmeyelim :) yalnız kafaya canta yeme ihtimalide var yaw

0|1
    0|0
    • haha bahsettiğim şey bu işte. deneme yanılma sonrada sonuçları paylaşıcz burda oldu olmadı şöyle oldu böyle oldu al sana macera al sana hikaye sonuçta . 3 günlük dünya

• hacı sakat iş bu saka bi yana pat diye tanımadığımız bi kıza bilet vermek ters iş ama tutabilirde belli olmaz

• aga onu göze alıcan işte. sen reddedilmeyi göze alıp fedakarlık yapıyosun ondandan kabul etme fedakarlığını beklicen :)

• ben bügün gidiyorum hat onun üzerine olduğu için mecbur ona teklif edecek yapacak bir şey yok.DD

0|0
    0|0
  • Sinemaya tek mi gidilir muhtar hadi onu geçtim tanımadığın kıza vermek ters tepebilir.

0|0
    0|0
  • Bana sinema her zaman beleş

0|0
    0|0
  • vadi var vadi :D

0|0
    0|0
    • haha. bu da iyi ama sinema sadıç dizi konu dışı :)

Yükleniyor...