Kapat

Haydi herkes topuklu ayakkabı maceralarını yazsın.

hadii şöyle yapalım herkes topuklu ayakkabı giydiğinde rezil olduğu anını yazsın :)

Güncellemeler:
Ben söylimm :DD birgün 12 cm topuklu giymiştim dışarı çıktımm tam çarşının ortasındayken tramvay raylarının arasına girdimi topuklu ayakkabım çıktımıı herkes bana bakıyo hadi giydim ilerliyorum yine ayağım girdi rayların içine :DDD ayakkabım çıktı bitane adam geldi yanıma bişeyin varmı falan dedi bide koluma giriyo adam salak elimden tutcaktı utanmasa gel biyerlerde çay içelim falan dedi bende reddettim teşekkür etim yoluma devam ettim :DD

Sonra yine birgün dışardaydım zor yürüyordum topukluyla genç çocuğun biri geldi sana ayakkabı alayım dedi zor yürüyosun dedi bende kabul etmedim çünkü yanımda ayakkabı taşıyodum Allahtan ayakkabım vardı yanımda Avm ' ye girdim değiştirdim ahhaha :) ne rezillik çektim ya :)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Bi kaç sene oluyor.Yazın tatile otele gitmiştim.Sahile bakan kafeterya var oturdum kahve içiyorum.Sahilde de topklu ayakkabı ile yürüyen (yürümeye çalışan ) kız vardı arkadaşlarıyla.Koşma değilde hızlı yürümeye başladı birden derken ayağı burkuldu ve yere kapaklandı.Neyseki sahilde olduğundan kum vardı.ama bileği çatlamıştı.

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı hiç giymedım hep düz taban :(

1|0
    0|0
  • benim maceram bu :)

link

yoksa o senmisin gizli kullanıcı

0|0
    0|0
    • yoo ben o değilim onun sorusundan yola çıkarak açtım bu başlığı zaten haha :)

• tramvay hikayesi komikmiş. adam fırsattan istifade yazmış sana. 12 cm topukluyu görünce niyeti bozdu herhal :p

• O bir şey değil de hani uzaktan bir topuklu sesi geliyor ya o an heyecan hat safhada oluyor bende:D

0|0
    0|0
  • ben görünce dayanamıyorum topuklu ayakkabı :D

0|0
    0|0
  • bizde maceraları bi köşeden i,zleyelim bari :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• 10 cm ince topuklu ayakkabiyi 5-6 saat giydikten sonra dayanamayip Kizilay'in ortasinda, ciplak ayakla yuruyen rezil benim. :(

1|1
    0|0
    • :)) bende 12 cm topukluyla çarşıda geziyorum eve gelirken yavaş yavaş yürüyorum bakmışım ayaklarım şişmiş su toplamış berbat bişey:))

• hhehe manyakk:D

• ben varya düz ayakkabı giymeme rağmen çok düşerdim dizim yara falan olurdu:) yıllar sonra topuk acısından doktora gittim birde demesinmi %80 düz taban...meğer ondanmış düşmelerim

0|0
    0|1
  • Henüz rezil olmadım ama kısmet bakalım :D

0|1
    0|0
  • rezil olmamak için genelde spor ayakkabı kullanıyorum :))

0|1
    0|0
  • Hiç olmadı desem :)

0|1
    0|0
  • Çok var hangi birini anlatsam ki :D

0|0
    0|0
  • 15cm topuklularım var kaza geçirmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...