Spora başlamayı düşünüyorum sorularıma bakar mısınız?

Spora başlamayı düşünüyorum ama daha 3 kilo kadar almam lazım 164 boy ve 50 kilo fazlasıyla zayıf görünüyorum ve yurtta kalıyorum kahvaltı yok üniversiteden öğlen ve akşam yemwğini yiyebilirim sadece sormak istediğim bu şartlar altında kilo vermeden ve kaslarımı eritmeden istediğim kilo ve vücuda sahip olabilir miyim protein tozu kullanmamı önerir misiniz fizyolojik olarak etkileri neler hormonal bozukluk yapar mı kanser vs sebep olur mu yoksa yediğimiz içtiğimiz yemek gibi basit etkileri mi var ve fiyat aralığı ne bilenler aydınlatabilir mi acaba

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bende üniversitedeyim. okulda öğle ve akşam yemekleri var ama sabahı kendi evinde yap. ne olcak. yurtta isen bile. kendine kahvaltılık bir şeyler al. kas kütleni kaybetmek istemiyorsan. light peynir, yoğrut, yumurta tüket. et dicem ama pahalı olur. günlük en azından 100 gr protein tüketmen lazım.

0|0
    0|0
    • Yumurta tüketemem yurttayken ve et yurtta çıktıkça yerim pişirilmesi gereken hiçbir şeyi kendim yapamam ki yurtta protein tozunu neden önermiyorsyn peki

• ton balığı konservesi. light penynir ve yoğurt. bende bunları tüketiyorum. birde tavuk göğsü. tavuk göğsü çok önemli. çünkü bol protein var. hemde %0 yağ. bu yönüyle nadir bir yemek.

• Teşekkürler 😄

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...