Havalıı girişlerr, ukala tavırlar sonra güm.( Topuklu faciası yaşayanlar) ?

Alışverişe girdim, aman allahım gözler bende bir havalandım bir havalandım anlatamam, neyse suratlarına bakmadan ukala bir şekilde alışverişimi yaptım çıktım benden önce dışarı çıkmışlardı, tam gidiyordum ıslak kağıda bastım ayağım kaydı :D:D ayy yarabbim rezillik, arkama bile bakmadan hızlı adımlarla uzaklaştım :D:D:D ( topuklu olunca böyle oluyor)

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• asdfasfdfasdfasfdafdsafds ohaa ameykaa kankammm :D:D:D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 5

• "Arnavut kaldırım modeli" yüzünden hatunlardan imza toplayıp belediyeye dilekçe yazmayı planlıyorum. Spastik gibi yürümek zorunda kalıyoruz.

2|0
    0|0
  • Topuklu faciası ..biz kızlar topuklu giyince içimzde bi korku oluyor ya düşersem diye ama yine de giymeden yapamıoruz havamız batsın :))

1|0
    0|0
    • Aynenn yaa aslında çok iyi yürürüm o konuda çok güvenirimde bir anlık dikkatsizlik birde tüm gözler üzerimde olunca heyecan yaptım ıslak kağıda bastım :D

• Hızlı hızlı dostlarıma doğru yürüyordum.Çok taşlı süslü bir yoldu.Birşey oldu yere kadar geldi yüzüm ama ne olduğunu anlamadan ayakta buldum kendimi.

Deniz nasıl bir refleksle kaldırsıysa beni düşmedim.Daha topuklu giyerken düşmedim. :)

1|0
    0|0
  • Allah seni halka kupenin gazabindan korusun.

Topuklu ile tekledigim nokta kaldirim araliklari.Allah belalarini versin.

Kanalizasyon kapagina giren topugun lafini bile etmiyorum :/

1|0
    0|0
  • Kötüdür o kötü.

1|0
    0|0
Yükleniyor...