Ünal Aysal'ın Galatasaraya Geri Dönmesini İstermisiniz?

Ultraslan Dursun Özbeki görevden almak için çalışmalara başladı.
İlk seçimde hem Ünal Aysal hemde Cem Uzan başkan adayı olacak
Cem Uzan seçilirse ilk etapta en az 3 dünya yıldızı alacağını açıkladı. Hatta bu isimlerin Robben, Benzema, Lavezzi olacağınında sinyalini verdi ve Sneijderin yanına Mesut Özilide alırim dedi
Aysal ise tekrar çilek mevsimine başlayacak Sizce Aysal başkan Olmalımı? gelirse Hamza Hamzaoğlunu gönderirmi?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Çilek, yıldız, özbek derken taraftarı unutuluyor. Cem uzan 2. Aziz Yıldırım olabilir. Sevmemem de adamın fb ye kattıkları büyük.

0|0
    0|0
    • Cem Uzan Turkiyede büyük haksizliklara magrus kaldi. Turk futbol tarihin en pahali transferini Galatasaraya hediye etti. Gelirsem yine alacağım oyuncularin parasi benim cebimden gidecek dedi

En İyi Erkek Görüşü

• Özbek ocakta 2 yıldız alacağım dedi gülesim geliyor :D :D

0|1
    0|1
    • Haziranda demiyormuydu bekleyin Temmuzda bombalar patlayacak diye

• Ocakta 2 yıldız alacağım dedi o zaman söz vermesin önceden :) @kaseterk

• 2 yıldız alındı zaten bu sezon yine alınır.
      Çok istiyorsan bağış yap gir yönetim e kendin oy kullan.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet isterim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cilek alacagim derken fazlaca pahalı çürük çilekte alacak olan biri istenir mi

0|0
    0|0
  • Çok isterim be keşke gelse.

0|0
    0|1
    • Ünal Aysalin Gsye büyük hizmetleri oldu. Ama Manciniden sonra Prandellinin gelmesi. Hajrovicler Ontiverolar vs. Bunlarda büyük hatalar

• Fatih Terim kendisi satip gitti takimi. Tipki 2000 yilinda sattığı gibi.

• Fatih terim gittiğin de bende üzüldüm ama bak hamza hocanın önü açıldı.
      Milli takım Fatih terim gibi baskın karekterli biri olmadan adam olmuyor hayır dese dünkü maçı sıkıla sıkıla izlerdik.

• Cem Uzan'ı çok iyi tanıyorum. Emin olun akıl hayaliniz almayacak oyuncuları getirir. Ama Galatasaray sonra ne olur düşünmek lazım.

0|0
    0|0
  • Aysal ı istemem.

0|0
    0|0
    • Özbek kalsın dimi

• Çok biliyorsun madem kanıtla kendini sen yönet.

• Ben Dursun gitsin ben yoneteyim demiyorum. Dursun Biraksin işi bilenler yönetsin diyorum anladinmi? Yoksa dahada anlatayimmi?

• Cem Uzan gelsin işte abi neyi zorluyoruz? Ünal Aysal'dan çok mu hayır gördük...

0|0
    0|0
    • Ünal aysal dediğin adam 2 ay içinde sneijder ve drogbayı halletti :D kaç dönem sanki başkan oldu? :D boru değil ÜNAL AYSAL bu şu an dünyanın en zengin 20 adamlarından biri :D

• O işlerin çoğunun başında Albayrak var. Giderken gitsin diye yalvarıyodu herkes...

• Transferleri bir kenara bırak sırf teknik direktör seçimleri yüzünden takım b*ka döndü..

• Hayır istemem ünal aysalı hiç sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...