Kimin zoruna gitmez ki?

Kız kardeşim bir hata yaptı ama yinede kardeşim benim gitti karektersiz biri ile nişanlandı onu sevidigini sanıyordu belkide nişanlandıktan sadece 2 hafta sonra kardeşimi aldattı kardeşim onu evinde başka biri ile yakaladı bu adi insan ise kardeşimi zorla dışarı atmış üstelik vurmuşta . bunu duyunca cıldırdım tabi 10 senedir kavga etmezdim cok sezsiz sakin bir insan idim ama bu cok zoruma gitti sokak ortasında tekme tokat kavga ettik neyse sonra bu iş bitti dedik bizim için daha nişanlıyken bunu yapan birisine nasıl güvenilirki . aradan 1 aydan fazla gecti kardeşim iş buldu calışmaya başladı biz artık bitti derken bu şahıs kız kardeşimi rahatsız etmeye devam ediyormuş telefonun sürekli mesaj atıp küfürler ediyor ve bu şehirden git dedigini görmüş annem bende onlar konuşurken duydum böyle bir insan işte zina yapıyor kendisi gitmesi lazım iken hem haklı suclu oluyor derdi ney anlamadımki gidip konuşayım kavga cıkmasın sakince konuşalım istiyorum ama varmı bunun bir yolu

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• işin gerçekten çok zor.başına bela almadan halletmeye çalış.çok zorlarsa şikayetçi olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kır ağzını burnunu bütün kemiklerini

0|0
    0|0
  • şikayetçi olmalısınz ..

0|0
    0|0
  • polise ver namussuzu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Savcılığa bildir durumu kardeşim polis falan hikaye git savcılığa ver dilekçeni et şikayetini görüş delillerin varsa onlarıda göster

0|0
    0|0
  • savcılığa suç duyurusunda bulun. polisler alsınlar bir ifadesini aklı başına gelsin.

telefonla rahatsız etmek, hele mesaj atıp hakaret etmek suçtur kardeşim.

0|0
    0|0
  • bu işin sonu kan çıkar. Bu işin sonunda iyi bir dayağı hakketmiş yokssa ifla olmaz. Teşkilatı topla dalmaca usulü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...