Aranızda MacFit in herhangi bir şubesine giden var mı?

Macfit gebze yakinda açılıyor ve hoş bir salon olacak gibi. Acaba farklı şubelerinden birine gitmiş arkadaşlar var mı?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Evet var

0|0
    0|0
    • Nasıl memnun musun?
      Salon, malzemeler, çalışanlar falan?

• Evet bence düşünme gayet güzel bir aktivite

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç önermem. Tamamen ticarethane mantığında çalışıyorlar. Şöyle bir örnekleme yapayım. Herhangi bir mahalle arası spor salonunda belki pilates, yüzme salonu, tenis kortu vs. yoktur. Alanı da belki büyük değildir.10 birimlik alanı varsa atıyorum 10 kişi geliyordur. Macfit ve benzeri yerlerde ise yüzme salonu, pilates bölümü, özel kardiyo odaları, zumba vb. şeyler için özel yerler bulunabilir. Alanı da dolayısıyla belki 10 değil 100 birim olacaktır. Ama gelen sayısı bizim o mahalle arası spor salonuna göre çok çok daha fazla olacaktır. Mahalle arasında 10 birime 10 kişiyken, Macfitte 100 alana belki 300-400 kişi gelecektir. Bir de makineler arasında kaybettiğin süreler, alanın aşırı büyüklüğünden kaynaklı zaman kayıplarını söylemiyorum bile.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel bence. Sadece birazcık spora değil kız kaldırmaya geliyorlar gibi bir his uyandırıyor ama sende kız olmadığından rahatsız edeceğini zannetmiyorum.

0|0
    0|0
    • :) onlardan her salonda var ya

• Normal spor salonu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Salonlar iyidir havadar ve alet cesitliliģi çok. Ama para odakli bir spor merkesidir hocalardan destek istiyorsan kesenin azini açman gerekir

0|0
    0|0
  • eğer spor geçmişin varsa kendi programını kendin yazabiliosan yani kimseye ihtiyacın yoksa git, ama spora yeni başlıosan merdivenaltı salonlar her zaman daha iyidir

0|0
    0|0
  • Daha gitmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...