Cardio ve fitness?

Spora baslayali iki hafta oluyor fitness yapiyorum zayiflamak icin haftanin uc gunu gidiyorum gitmedigim gunler de bos durmak istemiyorum cardio mu yapmaliyim sirf yoksa birkac egzersiz mi yapmaliyim biraz akil verir misiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyoyu spor salonunda yapın. Gitmediğiniz günler, 1 saat yürüyüş yapsanız yeter, dilerseniz basit egzersizler de yapabilirsiniz. En önemlisi kendinizi aç bırakmayın. Günlük diyetinize uyun. Fakat karnınız çok acıkırsa -hani açlıktan karnım kazındı deriz- saat kaç olursa olsun, gidin bir domates yiyin ve üstüne su için. Metabolizmayı yavaşlatmamak adına bu olmazsa olmazdır. Diyet listenizi bilmiyorum fakat kardiyo yapacaksanız, enerjiye ihtiyacınız olacak. Dolayısıyla karbonhidratların tamamını kesmemelisiniz. Kardiyo yaptığınız gün max. 300 gr karbonhidrat (kepekli olmak şartıyla; makarna, pirinç, bulgur veya buğday) tüketebilirsiniz. Söylememe gerek var mı bilmiyorum; günlük 3 litre civarı su tüketmeyi unutmayın. İyi çalışmalar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cardio yaparsan zayıflarsın fitness daha çok sıkılaşmaya yönelik öncelikle cardio yap istediğin kiloya indikten sonra fitness yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardiyo yap hergün yarim saat yeterli.

1|0
    0|0
  • Yagların varsa cardio fitsen kaslarını evde ufak egzersizlerle diri tut

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...