Erkeklerin/Kızların en çok anlamadığınız yönleri?

Evet kızlar erkekler için erkeklerde kızlar için cevaplasın..

Bazen deriz ya erkekleri/kızları anlamak çok zor keske bır klavuzu olsa falan.Sız mesela hangı davranıslarını anlamıyorsunuz..Ulan bu sımdı ne demek ıstedı ne dusunuyor nıye boyle yaptıki yada neden hep boyle yaparlar ki dedıgınız seyler neeler ? :)

Güncellemeler:
Kızlar nerdesınız ya erkekler kızlara yuklenıyolar :D az sızde onlara yuklenınnnnn (ısın sakası tabı ama yok mu erkeklerden sıkayetcı oldugunuz bısey)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şuna kıl oluyorum aynaya eğilip bakmayan kızlar birde karşısındaki erkeğe çirkin demesi yokmu harbi kıl oluyorum..

hele bu sitedeki kızlar evde kalmış

yaş 25 FOSİL olmuş yaş 30 TARİHİ ESER olmuş

utanmadan birde erkeğe laf ediyor..

birine çirkin demeden önce ilk kendi tipinize bakın...

sonra bu sözü söylemeye hakkınız olsun aslında oda yok ama NEYSE

birde şunu anlamıyorum erkek şişman olunca beğenilmiyor

ama kız şişman olunca beğeniliyor la az kendinize çeki düzen verin

abazan olmayın.

kızın boyu 1.60 istediği erkek 1.80 + kardeşim sen bi boyuna bak

hak ediyormuyum diye bir sor kendine

totosu havada olan kızları geri plana alın gururunu kırın totosunu indirin

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim kadınlarda şuana kadar anlayabildiğim ne zaman kıskançlık yapacağı ve ne zaman bi talepte bulunacağı 14 yılda çok yol katettim galiba :) Bunları önceden sezinleyip, dayıyorum nabıza göre şerbeti.. Kısmet olurda bikaç yüzyıl daha yaşarsam tamamiyle çözeceğimi umuyorum. :D

1|0
    0|0
  • Şunu hiç anlamam;

Sürpriz yaparsın, mutlu etmeye çalışırsın, ona özel olduğunu hissettirecek birşeyler, bulunduğu ortamda yüceltmeye yönelik dahi olabilir. Ama her defasında en fazla 10 gün içinde bunu yaptığına pişman eder. Yaptığına karşılık olarak, sevmediğin nefret ettiğin huyunu tekrarlar...

1|0
    0|0
  • ya kızların davranışları hakketten çok tutarsız bazılarına samimi davranıyosun saygı sınırlarını aşmadan tabi derdini dinliyosun yardımcı olmaya çalışıyosun olmuyo bazılarına da mesafe koyuyosun ağırdan alıyosun bu seferde kendini beğenmiş oluyosun strateji yapıyosun oluyosun her türlüsünü gördüm ben yani ve kime nasıl davranıcağımı şaşırdım artık

0|0
    0|0
    • Herkes kızlardan baya dertlıymıs anlasılan ya. Aslında o kadarda zor degıl kızları anlamak ama ne bılım.. :D

• ya bende bıraktım artık anlamaya da çalışmıyorum =))

• Kızlar genelde neden pasivize kalmayı tercih eder, yani belli durumlarda aktif çok güzel bir şekilde rahat olabiliyorken bazı durumlarda suskun ve çok sakin oluyorlar yani tamamen topu karşı tarafa atmak gibi tabir edilebilir bunu neden yapıyor olabilirler ?

0|0
    0|0
    • bıraz daha acarsan konuyu daha yardımcı olabılırmım..

• Yani gerek mesajlaşırken konu açmaktan çekinirler, nerede yemek yemek istersin dediğimde istediği bir yer olsa da söylemezler bunun gibi yüzlercesi diyebilirim hiç fikirlerini söylemiyorlar, tamamen kendilerini pasivize ederek karşıdaki kişiye uyum mu sağlmaya çalışıyor yoksa çekiniyor mu anlamış değilim..

• Kızların illa bir çıkarları mı olması gerekiyor bir erkeğin etrafında dolaşmak için, muhabbeti iyi olan bir arkadaşımın yanına sadece muhabbet için gelirler, benim ise derslerim iyi bu aralar final haftası etrafım kızlardan geçilmiyor.. Dün ki matematik sınavında çemberin ortasındaydım resmen.. Sınavdan sonra bir tanesini görmüyorum ben.. Yani çok bariz belli ediyorlar bende sınav zamanı takmıyorum he deyip geçiyorum.

0|0
    0|0
    • hıc bı zaman menfaatlerım ugruna bırıne yalakalık yapmamısımdır kısılık meselesı

• :D sorabılrsın

• İzlemeye devam edin :)

• kızlar aşırı dengesizler hakaret olarak algılama bunu mesela geçen bi arkadaş sormuştu birisi bana aşırı ilgi gösteriyo kabul etmiyorum yaşadığım şehre geldi ve hala aramadı gibi dengesizsiniz

0|0
    0|0
    • haha nasıl bıseymıs o oyle ya :D tamam mesela ben kararsızımdır ama boyle dengesızlıkler yasamadım :D

• hemde ne biçim bide şöle bişey var şimdi örneğin senle arkadaşız bazen konuşmalar sevgili pozisyonu varmış gibi ilerliyo ertesi gün aynı yerden devam etmek istedğinde şaplağı yiyosun biz arkadaşız ne yapmaya çalışıyosun diye :)

• HAHA :D evet oyle durumlar olabılıyor

• Saçma sapan şeyler yüzünden triplere giriyolar yav.

olmadık bi sebepten küsüyorlar, anlamak olmuyorki dertleri ney.

0|0
    0|0
  • Kızlar yada bana denk gelenler genelde ben birşeyi söylememe rağmen sanki söylemişim gibi gösterip bide üstelik bunu büyütüp sürekli tartışma çıkarmaları. Kızlar tartışmayı seviyor ben ise huzur istiyorum :) Söylemediğim ve yapmadığım şeyler yüzünden trip ve fırça yemekten sıkıldım ya :)

0|0
    0|0
  • benim galiba tek anlamadığım...her erkeğin kendine asıldığını sanması...biraz muhabbeti ilerlelet hemen triplere giriyor...lan asılsam zaten söylerim direk lafı gevelemeyi sevmem zaten...paranoyak bunların alayı...

1|0
    0|0
    • O soyle bı durum bence genelde en cırkın kıza bıle ıyı kotu yavsayan bı tıp vardır.Bu yuzden kız kendını bısey sanma moduna gırer ve en ufak bı erkegın yakın davranmasında aaa bana yazıyo falan olur dıye dusunuyorum..

• iyide asılmadığımız halde niye bu tribe giriyor...bananeki başka erkeğin ona ne yaptığından...

• Sende kımle konustuguna dıkkat et o zaman herkes aynı degıldır

• bazı kızlar erkek gibi davranınca iyi bişeyler yaptığını sanıyorlar etkileyici olduklarını falan sanıolar söyleyin bi zahmet yok öyle bişey öyle olmuyor deyin

0|0
    0|0
    • soyluyoruz emın ol. :) hele erkek gıbı hatta onalrdan daha beter kufur eden kızları hıc anlamıyorum

• Bu özgüven nerden geliyor?Bazı kızlarda abartılı bir özgüven oluyor.

Neden kendileri hakkındaki kötü yorumları kaldıramayıp, iyi yorumlara yalan bile olsa seviniyorlar?

Neden yanlarında sevgilisi varken başka erkeklere bakıyorlar?

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla ortak tanıdıgımız bir kız ,bizim çok samimi oldugumuzu bildiği halde ikimize birden çok fena yazılıyor..Bu kızın burdaki amacı ne ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim anlamadığım aramız iyiyken sürekli küstüm sen beni kırdın diye trip atması.-_- vee ilgisi üzerimizdeyken bi anda gitmelerinide anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Masumiyeti zarda arayanları anlamam kız veya erkek

0|0
    0|0
Yükleniyor...