Her gün koşu yapıyorum. Aşırı zayıflama var. Bu normal mi?

Akşam 8-9 arası tüm t-shirt'im ıslanana kadar koşuyorum.88 kiloydum şimdi 72 kiloyum. Vücudum oturmaya başladı. Ama bazen tansiyonum düşüyor ya da aşırı gergin ve yorgun oluyorum. İç organlarım közlenmiş kömür gibi yanıyor ama bundan zevk alıyorum. Tuhaf değil mi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• su kaybediyo olabilirsin bol su içmen lazım

1|0
    0|0
    • Genelde koştuktan sonra içiyorum. Sanki su değil de dünyanın en güzel şerbetini içiyormuşum gibi geliyor.

• koşarken ara ara iç sağlıksız öyle 2 litre iç gün boyu mutlaka

En İyi Erkek Görüşü

• kaç ayda verdin o kiloyu ben düzenli koştugum halde saglıklı bir sekilde 4 kilo vermiştim ayda ve hic bir zaman tansiyonum düşmedi yorgunlukta olmadi bence cok yoruyorsun kendini bir hastalıgın cıkarr bir limit koy kendine kaş yapim derken göz cıkarmayalim kardeşim :)

0|1
    0|0
    • Önerin için sağol.2 ayda verdim ama korkmadım değil :)

• anladım bide ekmek cola vs şeyleri almayı kes sadece gerisini gönül rahatlıyla al vucudun toplanır yorgunlugun olmaz :)

• Ekmek yemem fazla sadece kahvaltıda bir ya da iki dilim. Tavuğu çok severim sık yerim.17 yaşına kadar kolaya düşkündüm. O Sıla'nın oynadığı garip reklamdan sonra hiç içmedim. İçmem de daha. Sigara, Kola, Ekmek, Alkol kullanmıyorum. Çay içeceğim zaman şekeri bir kaşıktan fazla atmam. İki öğün yemek , iki öğün meyve yerim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• hocam karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslen. Koştuktan bir yarım saat sonra "çikolatalı süt" iç. kakaolu olmasın çikolatalı olsun. 5 ayda 130 dan 90a düştüm. sarkma olmadan.

0|0
    0|0
  • Bence beslenmene dikkat et. Tansiyon düşmesi normal değil. Zayıfladığın için zevk alabilirsin ama sağlığın söz konusu.

0|0
    0|0
  • Spordan zararmı gelirmiş ya :D rahat ol ama yemekten besinlerini almaya devam et. ve uykuna çok dikkat et uyku onarım demektir

0|0
    0|0
  • Ya ben 7 aydır spora gidiyoru başladığımda 75 kiloydum şimdi 78 :/

0|0
    0|0
  • kardiyoda fazla zorlama kendini.. ki kasda kaybetmeyesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...