Siz de haksız ve anlamsız yere trafik cezasına maruz kaldınız mı?

Biraz önce 77tl.park cezası tarafıma tebliğ edildi.A_101 alışveriş merkezinin önü hatalı park yeriymiş.İnsanlar bu araçlarını nereye park edecekler anlamak mümkün değil?Şahsen bu cezalarında artık iyice ölçüsünün kaçtığını düşünüyorum.Sizcede öylemi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• geçen bir trafik polisi arkadaşımla konuştuk bunları. misal bir caddede tüm araçlar yola paralelken adamın biri çıkıp dikey park ediyorsa genel nizama uyumsuz hareketten dolayı bile ceza yazılması gerekiyormuş. ceza kanunlarını inceledim de uuhuu neler neler var

0|0
    0|0
    • Bir genel nizama uyumsuzluk eksikti sayenizde onuda öğrendim.polis arkadaşınıza söyleyin ben genel nizama uymayacağımmmmmmmmmm

• kesenin ağzını açtın ha :D

• Kesenin ağzını açmak için hayatta malesef bizi daha vahim hadiseler bekliyor.Bunlar küçük şeyeler dert etmeye değmez...

Kızlar Ne Diyor 1

• muhtemelen ana yol üzeri idi senin park ettiğin yer.

0|0
    0|0
    • hayır yoldan 4 mt.içerde ve alışveriş mrkz.önü...

• Cezalardan yana değilim.Sadece okuduğum kadarıyla fikir yürütüyorum.Yanlış yere parkettiyseniz ve ceza yediyseniz bu sizin dikkatsizliğinizdir.İlla oralarda bir uyarı tabelası vardır.

• Gayette de dikkatli olduğuma inanıyorum.uyarı tabelası ileride tam 5mt.mesafede.ayrıca arabanın renginide ,plakasınıda yanlış yazmışlar.orada bulunan 2 aracada ceza uygulamamışlar.Tüm bunları gerekçeleri ile birleşitirip,dava edeceğim.Vatandaşı haksız yere mağdur etmelerine izin vermeyeceğim.Bu arada otobüsten sonra uyarı levhası örneğinizle siz ceza için yaratılmışsınız fikrine kapıldım...

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben dikkatliyimdir genelde kuralları bilirim

2003 ehliyetim var sürekli trafikte olan birisi olarak..

1 tek 2007 de ceza yedim 180 km ile radara girdim

onun dışında hiç bir cezam yok :)

0|0
    0|0
  • yok bir kere yedim haklıydı.. ama çok yüksekti otobüs kapatmıştı göremedim ışığı napıyım

0|0
    0|0
  • yo k kalmadım henüz

0|0
    0|0
Yükleniyor...