Mehmet Ali Birand 'ı nasıl bilirdiniz?

Evet dostlar Kendisinin beyin ölümü gerçekleşmiş nasıl bilirdiniz.

Ben iyi bir Galatasaray 'lı ve 32. Gün babası olarak tanıyorum. Bir de eeeeııııııııı

Güncellemeler:
link

Kendisi vefat etmiştir.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Medya öldü diye haber yapıyor , Kanal de Yoğun bakımda diyor , oğlu yaşıyor diyor , hastane ise hiç bir açıklama yapmıyor .Bu kadar mı muallakta bırakılır insanlar , yaşıyorsa eğer acil şifalar dilerim ,inşallah vefat etmemiştir eğer öyleyse Allah mekanını cennet eylesin ...

link

1|0
    0|0
  • Kendisini severdim yalnız Abdullah Öcalan'la ilgili görüşlerinden dolayı soğumuştum ama Allah rahmet eylesin gerçekten üzüldüm.

0|1
    0|0
  • gösteriş meraklısı bir adam olarak biliyorum sadece.. Allah rahmet eylesin ne diyelim..

0|1
    0|0
  • şimdide ölmedi yoğun bakımda demiş oğlu

0|0
    0|0
  • iyi bir sunucu degildi.

0|2
    0|0
  • Nasıl ya ben boşuna mı üzülmüşüm :S Durum ne şimdi ciddi olarak ölmemiş mi :S Şaşırmaya devam ediyorum hala :S

0|0
    0|0
    • Öldü mü ölmedimi bilemedik ki. Herkes başka bir şey söyledi.

• Öldüyse neden hala ölmedi diye göstermeye çalısıyolar? Ölmediyse niye öldü diye haber yapıyorlar :S? İki şekildede düşününce çok çelişkili durumlar var sanki :))

• Yokk yahu ölmemişş..

0|1
    0|1
  • öldü mü ölmedi mi belli olmayan gazeteci. bu ne lan adam akıllı haber almak yok mu ölmeden mezara koyuyorlar insanı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Umur Birand 'Babam halen yoğun bakımda' diyor; sosyal medya yine bir insanı ölmeden öldürüyor! Yapmayın, etmeyin, her habere atlamayın!

0|1
    0|0
  • çok güzel hareketlerden bilirim fena tii ye alırlardı

0|1
    0|0
  • ıııııııııııııııııııı iyi bilirdikk

1|1
    0|0
  • Ölmedi daha oğlu söyledi.yoğun bakımdaymış.

0|1
    0|0
  • Terbiyesizce yorum yapanlara bin kere yazıklar olsun.Ölen kim olursa olsun onun arkasından bu şekilde konuşulmaz.Allahın nazarında'da bunun büyük günahı vardır ama burdaki bazı şahıslar kendini en iyi müslüman sanıp müslümanlığa aykırı davranmaları cahillik ve boşbeleşlikten başka birşey değildir.Anladık sevmiyor olabilirsiniz ama bunu dile getiriş şekli bu kadarda cahilce olmamalı.Türk gencine bir kez daha yazıklar olsun.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum kendisinden...

0|1
    0|1
  • bütün gazeteler haberlerini değiştirdiler adam hala yaşıyormuş

0|0
    0|0
  • zamanında apoyla röportaj yapmış olması kürt olması belçika vatandaşı olması ya da gsli olması bi şeyi değiştirmez severdim

0|0
    0|0
  • Tek sevdigim yani

28 subat sonrasi evet 28 subatda biz gazeteciler cok serefsizlik yaptik diyerek yillar sonrada olsa itiraf etdi

0|0
    0|0
  • ülke için bişi yaptığını düşünmüyorum

0|0
    1|0
    • sen ne yaptın birader ?ozaman senin ölümünede üzülmeyelim

• adam ölmüs hayla ülke için ne yaptı bende dedim madem bukadar bişey yapmaya meraklısın sen ne yaptın?

• benden sananeee yaaaaa konu bumu arkadaşımmm be nfikrimi söledim seni ilgilendirmeezz önünde yee

• Sevmezdim ben onu kanal d de haberci degilmiydi o su yasli adam akpye sevmeyen?

0|0
    0|1
    • akp ile ne alakassı var insan sonucta insan olduğu için seviyoruz biz akp li değilim ama tayyiip ölse onada üzülürüm bide sağcı olacaksınız Allahın yarattığı kulu yaratandan ötürü sevmek gerekmiyormuİ?

• Zaten onun yargilamadimki ben onu sen yanlis anladin!

• iyiydi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...