Biraz saçma değil mi?

şimdi düşünüyorum annem ve babam bir tane. hayatta herşeyden önce gelen varlıklar, herşeylerim.

neden evlendiğim kişinin anne ve babasını aynı şekilde hitap ediyim. sevgi saygı olur tabii ama asla gerçek anne ve babanızla aynı kefede olmaz.

ne alaka yani karımızın yada kocamızın ailesine anne baba demek?

o zaman kardeşleride kardeşimiz olsun, neden görümce kayın birader baldızzz vs... oluyor.? iki tarafta dememesi lazım diye düşünüyorum . yanılıyor muyum ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• eskiye göre saygının bi belirtisi ..ama sana hak veriyorum bncede aynı kefeye konamaz sonuçta onlara da ne kadar anne baba desekte bilinen bir gerçekki onları anne babamız yerine koymuyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kimse kimsenin anne babasına , anne yada baba demek zorunda degil, ama derse muhappet çok daha mükemmel olur, deger artar sahip çıkılır kendindenmiş gibi görülür, yoksa denmiş denmemiş karşı tarafta bi eksiklik oluşmaz, Evlenirsem eşimin anneme anne demesi çok hoşuma gider demezsede kendi kararı, bide bu bira karşı tarafın anne baba denecek kişilerin davranışları ve karakterine baglı

0|0
    0|0
  • Onlara anne ve baba demen, kendi annen ve baban kadar sevdiğin anlamına gelmez. Bence kavramlara takılmamalı kalpler önemli olandır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• insanları acaip zora sokan bir gelenek. mantığını da çözebilmiş değilim.

anne baba değiller işte. teyze ve amca onlar. yalan mı

1|0
    0|0
Yükleniyor...