Sevgiliniz 1 ay tatile gidecek olsa ne yapardınız?

Başlıkta okuduğunuz gibi kız-erkek sevgiliniz ailesile 1 ay tatile gidecek olsa neler düşünürdünüz? kıskanır mıydınız?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• evet tabikii aklım kalırıdı.

kime bakıyor, hangi bikinili kız ona baktı ? yada tam tersi kim benim kız arkdaşımı kesiyor.

telf. cevap vermiyor nerede _? denizde mi acaba ?

akşam ailesiyle çekirdek yemez ,

erkenden yatmaz o zaman bu çocukkkk / kızzzz nerelere akacak ?

tatil = resmen etraf çıplak dolu gelde bakma , gözün kayar... birde işin vücud gösterisi yapan erkeleri var...

TATİL = KAVGA SEBEBİDİR.

0|0
    0|0
    • Ohooo ne yaptın sen :/ ben nasıl dayanıcam. Ama gerçekten seviyorsa böyle şeyler yapmaz heralde

• Hayır yani seven insan ihanet etmez değil mi onu soruyorum?

• o kadar değil tabikii kimse beni aldatıyorsunnn falan demez. abartmayalım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim nişanlım kayseriye abimin yanına gitmeme izin vermiyor başta anlam veremiyordum ama kendimi onun yerine koydum. Kıskanırdım, evet. Çünkü benim olmadığım bir yerde bende uzakta olcak. Boş bırakmak iyi değildir :)

1|0
    0|0
    • Şimdi bizim sevgilimle 2.5 ay oldu. Şimdi o kadar karışamam ki sonuçta yanında ailesi var ne yapıcam ben

• Karışırsın hemde bal gibi karışırsın . Ama aranızdaki sevgiye ve samimiyetinize bağlı bişey, tabi onun ailesiyle gitme zorunluluğuna. Ailesine ben gelmek istemiyorum diyebiliyorsa, konuş güzelce gitmeni istemiyorum beraber vakit geçiririz gibi.

• adam ben evde ders calisirken sabahin 4unde geliyor. tatile mi takayim simdi kafama.

0|0
    0|1
    • Bence takarsın düşünsene gece 4te bile gelmeyecek. Ne yaptığını bilmeyeceksin

• yapmak isteyen kas goz arasinda da yapar bosversene. ailesiyle tatil yapsin iste.

• Kiskanmam..guvenirim..o mutluysa bende mutlu olurum..

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ne kıskanıcam banane...o gelene kadar başka bi kız bulurdum...o gelince kaldığımız yerden devam ederdik...

0|0
    0|0
  • ogfff neler yapılmaz kii

0|0
    0|0
    • Şahane bir yorum.

• evet... her gün onunla olmak, her kahvaltıyı onunla yapmakk onunla uyanmak, tarihi yerleri gezmek, birlikte yüzmek.. akşam yemeği ... çok güzel şeyler bunlar

• Tabi bu sizin düşünceniz ne denebilirki, anlıyorum yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...