Sevgiliniz uzaktayken neler yaparsınız?

Sevgilinizin yanınızda olmadığını, bi süreliğine veya uzun süreliğine şehir dışında veya askerde olduğunu düşünelim. Bu durumlarda gelen teklifleri değerlendirir misiniz?

Erkekler için söylüyorum. Sevgiliniz yanınızda-yakınınızda yok, hatunun birisi size apaçık yazılıyor. Değerlendirir misiniz? Yoksa direk sevgiliniz olduğunu söyleyip başınızdan savar mısınız?

Kızlar için; Hani şu geyik vardır: Askerde sevgilim var, duyarsa fena olur vs gibi. Sevgiliniz yanınızda değilse size hoş görünen veya sizle ilgili olan bi erkeği değerlendirir misiniz? Yoksa sevgilim var , şehir dışında, askerde, vs de . mi dersiniz?

Şahsen ben olsam hemen değerlendirrim. Cevaplarınızı bekliyorum ;)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Eylülde üniversiteye başladım kasım ayında memleketimden biriyle görüşmeye başladım. 3 yıl uzaktan uzağa ilişki yürüttüm. Bulunduğum ortamlarda hep sevgilim olduğunu belirttim o yüzden gelip teklif etme cesaretinde bulunamadılar. Ama teklif edenler olduğundada sevgilim olduğunu söyleyip direk kestirip attım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer gerçekten seviyosam sadık olurum. ama olsada olur olmasa da olur diyosam diğer erkeklerle vakit geçiririm takılırım eglenirim ama sevgilimsi moda girmem. yalnız sen uzaktayken herşeyi yapabilecek hatunlarda var :) bu tamamiyle karşındaki insanın nasıl olduğuyla alakalı bişey :)

0|0
    0|0
  • benim sevgilim hep uzakta seven kişi ne olursa olsun onu bekler değerlendirmekmiş yok ikinci kişiymiş bence bunlara gerek yoktur seviyorsan adam gibi sevgini yaşa

1|0
    0|0
  • sevgilim şuan asker zaten öyle bişe olsa da direkt söylerim askerde sevgilim var die o da anlar heralde uzak durur mümkünse..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...